Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos gyereknek milyen...

26 hónapos gyereknek milyen hasfogó gyógyszer van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem tudok, de a Pro Kid jó hasfogó.
2014. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sürgősen vidd el az orvoshoz a gyereket, mert elég nagy Rota vírus járvány van most (valószínűleg elkaphatta), ami elég kemény egy ilyen pici gyerekre nézve, és könnyen kiszáradhat.Bármit is adnál rá, semmi nem fog használni, ha az a baja.
2014. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el orvoshoz. De egyébként nekünk ilyenkor azt mondja a gyerekorvos, hogy Smecta por, probiotikum (én Pro+kid-et adom), diéta, sok folyadék.
2014. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is max probiotikumot ajánl a dokink ilyenkor. Hallottam, hogy van, akinek széntablettát javasol a dokija, de én egyszer rákérdeztem, és azt mondta, hogy ki kell tisztulnia a szervezetnek a kórokozóktól ilyenkor, úgyhogy ne, jó, ha csillapítjuk. Úgyhogy én is csak Normaflore-t szoktam adni a lányomnak, de sokat segít!
2014. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enterol ..."Biológiai eredetű hasmenéscsökkentő szer."
2014. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

először is, vidd el dokihoz. ha tudsz, vigyél mintát a székletből. ha még pelenkás, akkor a pelenkáját csomagold be, hogy meg tudd mutatni a dokinak az állagot. (fúj, de ebből sokat meg tud állapítani)

ha vírus, akkor ki kell ürülnie a szervezetből.

adj neki probiotikumot. egyébként a banán és a rízs jó hasfogó. a smectát adhatod neki.

de remélhetőleg nem rota, csak egy kisebb fertőzés, esetleg gyomorrontás.

2014. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
smecta port kaptunk. 15.én adtam neki 2 tábla étcsokoládét 16.án nem volt semmi kakija tegnap óta meg már megint megy a hasa hiába adom a gyógyszert. Jó lehet hogy egy kicsit türelmetlen vagyok ma még csak 2x adtam a gyógyszerből. Azt mondta a doki ha nem marad abba kap szurit.
2014. ápr. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!