Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiuknak miket vesztek?

Kisfiuknak miket vesztek?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat vesztek a fiaitoknak, gondolok itt a 2-6 éves korosztályra, farmert vagy inkább melegítő gatyát, inget vagy kényelmes pulcsit? Vesztek nekik ékszert, ilyen kis bizsukat? Az én kisfiam mindig panaszkodik, hogy miért csak a kislányoknak lehet karkötőjük, mikor a férfiaknak is van. Mire mondjátok azt, hogy na ezt már nem?
2014. ápr. 24. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
inget farmert nevezetes napokra szoktam ráadni.legtöbbször poló melegitő nadrágok a menők nekünk.hát ékszert nem szoktam nem is követeli :)
2014. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5,5 és 1,5 évesek a fiaim. Ha megyünk valahova, akkor általában farmerban vannak és pólóban. Alkalmakkor kapnak inget. Ha kirándulunk, játszani megyünk, akkor inkább melegítő. A kicsinek van borostyán lánca, ha a nagy is kérne, kapna valami hasonló láncot, de ő inkább órát hord, bár nagyon ritkán. Egy vagány, "pasis" karkötő még beleférne, de pl. a fülét nem lövetném ki, ha fülbevalóra vágyna! :)
2014. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Farmert,persze a kényelmesebbet,melegítőt csak itthon hord,inget csak alkalmakkor amúgy kényelmes pamut felsőket,pulcsikat pólókat.Ékszert nem veszek,csak egy napszemüvege van,baseball sapkái.
2014. ápr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja 3 éves lesz holnap
2014. ápr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó Boldog Szülinapot neki előre is! Fülbevalót én sem engednék neki soha, de kíváncsi voltam, mert sok gyereknek látok már ezüst láncot, karkötőt az oviban, de nekem ez már túl sok, én még karórát sem engedem neki az oviba, pedig neki is van. Én is inkább kényelmes cuccokban szeretem járatni a gyereket, de néha rájön a pipeköcködés, és akkor bizony fél óráig válogat a szekrény előtt, hogy vajon melyik kislánynak miben tetszene inkább :)
2014. ápr. 25. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a nevében :)
2014. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4,5 éves a fiam

oviba farmerben megy,póló,hosszú ujjú póló,tavaszi dzseki,mellény,baseball sapka.Farmert akor adok rá,ha nem oviba megyünk,hanem pl. vásárolni,moziba,csavarogni,orvoshoz.A felső akkor is pamut rövid és hosszú ujjú póló.ezekből viszont nem hajlandó bármilyet felvenni.Vannak kedvencek,ezeket nyúzza mindig.Batman,pókember,angry birds,gru

Inget csak ünnepkor adok rá,ebből is van több fajta,meg van hozzá egy nagyon szép piros-fekete csíkos v-nyakú mellénye,nagyon vagány benne.ilyenkor vászon nadrágot adok rá.

ékszert nem kap,nem való egy ekkora gyereknek

2014. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajátban csak lány van, keresztfiaim viszont vannak. Nem járatnám őket melegítőgatyában csak pl udvarra vagy játszóra, inkább farmer vagy termo nadrág pulcsival (az ing nem annyira kényelmes, viszont melegítőgatyában mi se járunk...). Ékszert abszolút nem vennék fiúnak, és ha hajráfért vagy masnis szoknyáért nyüszít, azt is vegyünk neki? Konzervatív vagyok, és régi típusú :) de szerintem egy fiú öltözzön fiúnak, egy lány meg lánynak - arra is való a gyerekkor, hogy ezeket a dolgokata helyére rakják.
2014. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,elírtam.melegítőben megy oviba,és mindenhova máshova farmerben

farmer nem való oviba,oda kényelmes vékoyn pamut melegítő való.nagyon meleg van,bent is sokat mozognak,kúsznak-másznak,kényelmesebb a melegítő

2014. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!