Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen naptejet vesztek 2...

Milyen naptejet vesztek 2 éveseteknek? És mikortól kenitek őket?

Figyelt kérdés

Ismét dilemma, melyik naptej legyen :)

Tavaly egyszerűbb volt, mert még 1 év körül inkább a Bioderma 1 év alattiaknak valót vettem, de az szörnyű.... így idén valami mást vennék.



2014. ápr. 3. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam megkérdezni :)
2014. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Alverde-t fogok (dm), holnap :) Az orrát és az arccsontját fogom egyelőre kenni vele, én szeplős vagyok, őt megkímélném... :)
2014. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért szörnyű a Bioderma? Pont olyat akartam venni.
2014. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Babylove a dm-ből, nem kémiai, tavaly is ezt használtuk már, és bevált. A bioderma nekünk sem jött be, nálunk allergiás lett tőle a kisfiam, tele lett mindenhol apró pöttyökkel....egy hétbe telt, mire rendbejött a bőre.
2014. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én a Biodermából a fehér tubusosat vettem, ami 1 év alattiaknak való, rá is írják. Azért vettem mert nagyon érzékeny a bőre és amúgy is akkortájt lett 1 éves.

A bajom az volt, hogy nagyon nagyon nehéz elkenni normálisan, akkor még kisebb volt, de így hogy nagyobb lett szerintem még rosszabb lenne. Jobban fog forgolódni, nagyobb a felület :)))) szóval idén inkább valami másikat vennék.

Amúgy van másik bioderma az narancssárga tubusos az gyereknaptej, lehet nem ilyen az lehet hogy jobb. De amúgy nagyon drága talán 6e ft-volt.

2014. ápr. 3. 17:27
 6/18 A kérdező kommentje:

Szóval az a fehér flakonos bioderma fehér színű naptej és bizony fehér is marad a bőr tőle, szóval szépen lehet kinézni vele :) Magamon is kipróbáltam....... mint aki hintőporos :)


Nem tudom az alverde naptej milyen, lehet hogy tök jó, de a popsikrém nem vált be, nem használt semmit, bár lehet a napteje jobb.

2014. ápr. 3. 17:29
 7/18 anonim ***** válasza:
garnier 50+-os
2014. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az Alverde naptej, de a sima Babylove-val sincs baj :)
2014. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bioderma. Amikor még nem volt egy éves, bizony lánykám is úgy nézett ki tőle, mintha le lenne vakolva:) de nem irritálta a bőrét, és nem égett, pirult, pöttyösödött soha! Aztán a kisgyerekeknek valót használtuk azzal nem volt ilyen gond:) Én napallergiás vagyok, gyerekeimnek is érzékeny , fehér bőrük van. Napozókat csak biodermát használunk.
2014. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Akkor a másik fajta biodermával nincs ilyen fehéredős gond? A ruhát mennyire fogja meg? Az a fehéres az úgy emlékszem nem fogta meg, de olyan akkor sem veszek többet :)


Mikortól kezditek el használni?

Már eléggé süt a nap, bár az uv nem tudom mennyire erős már.

2014. ápr. 4. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!