Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Garatmandula műtét után...

Garatmandula műtét után milyen ételeket adjak a 4 éves kisfiamnak? 2 hétig diéta van előírva, már kezdek kifogyni az ötletekből.

Figyelt kérdés

A neten nem találok semmit, vagy rosszul keresem, légyszi írjatok bármit, akár reggelire, akár ebédre, mit adjak a kisfiamnak?

Köszi



2014. ápr. 26. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát nekünk nem volt előírva diéta sem!Nem ehetett csípőset,nem ihatott szénsavasat,de ennyi.Sőt műtét után már másnap kekszet,kenyér héjat stb... kellett enni ami jól ledörzsöli a torkát!Szóval szerintem én már nem diétáztatnám!
2014. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meddig fájt a torka?
2014. ápr. 26. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mandulaműtétem 8 voltam amikor kivették olyan2-3 hétig fájt , de folyamatosan csillapodott. Gondolom a sok fagyinak örülne :))
2014. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem nem fájt olyan sokáig,legalábbis nem nagyon,mert Cataflam csepp volt írva ha fájna de emlékszem hogy sosem kért amikor kérdeztem,hogy adjak-e neki.
2014. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a fájdalomhoz: nálunk orrmandula műtét után az orvos ajánlotta, h rutinból adjak alváshoz fájdalomcsillapítót egy hétig is akár. A gyerekek hajlamosak nem elmondani, h mi bajuk, de attól függetlenül fáj nekik.
2014. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ne mondta volna ha fáj,neki nem volt vészes,ennyi.De hogy 2 hét múlva már vígan az oviba játszott az biztos.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem mondták, hogy diétázzon, sőt le is csesztek, amikor mondtuk, hogy pépesebbet adunk, mert pont, hogy kell a kenyérhéj, keksz stb, hogy kaparja a torkot. Egyedül a fűszeres, szénsavast kellett kerülni. Ő is kapott fájdalomcsillapítót.
2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
re6. Én elfogadtam az orvos javaslatát, ismerve őt. Csak jobban tudja, mint én a laikus.
2014. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!