Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova menjünk egy két éves...

Hova menjünk egy két éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Szállásra gondoltam magyarországon belül. Olyan helyre gondoltam ahol jól érzi magát a gyerek. A strand medence nem fontos. Szép kártyát is fogadjanak el. Ezeken a helyeken már jártunk: Kőszeg, Mátra, Pécs, Harkány, Paks, Esztergom, Eger. Legszívesebben Bécsbe mennénk de a gyereknek nincs semmi papírja amivel ki mehetnénk.
2014. máj. 1. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyula, Szeged, Sárvár.
2014. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sopron, Tapolca, Balatonfüred.

Miért nem csináltatsz neki személyit? Ingyenes és 2-3 hét alatt megvan.

2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tegnap jöttünk haza Szilvásváradról!

Mivel látom inkább hegyes környékeken jártatok így merem kockáztatni hogy inkább ilyenre vágytok!

Lehet bobozni(gyerkőc beülhet szülő ölébe)kalandpark,bazársor,éttermek,lovaskocsikázás,van egy kilátó amin belátni az egész bükki hegységet,lehet erdei túrázni kis patakocskák,források mellett még mókusokat is láttunk a gyerekekkel!Ott van a Szalajka völgy amihez mi sétálva mentünk útközben volt egy kis vadaspark őzikket etettünk,utánna van egy kis erdész múzeum,szabadtéri múzeum,pisztrángos tavak ahol halakat lehet etetni,majd fátyol vízesés ami gyönyörű.Mi bevállatuk az Ősember barlanghoz felmászást is a 4 évessel és a 15 hóssal(háti hordozóba Apa hátán)A 4 éves alig akart lejönni úgy tetszett neki a barlang.Majd a völgybe volt egy nagyon klassz fa játszótér kis kötélpályával majd erdei kisvasúttal lejöttünk a Völgyből nagyon klassz volt és tényleg élvezték a gyerekek!Másnap Lillafüredre mentünk át,ott is vízesés,barlangok egyik barlangba be is lehet menni,szervezett látogatás van 2-300 m-es folyósokkal,csónakázó tó és szintén erdei kisvasút!

Mi konkrétan a Szalajka Fogadóba voltunk Szilvásváradon ami sztem jó volt,családi szobába voltunk klassz tágas volt nem nyomorogtunk,jó volt a kaja van egy kis játszóház is meg wellness részleg is,ja meg az udvaron egy kis kalandpálya,ingyen parkoló stb!

Szóval sztem nagyon jó kis kiránduló hely,mi még tudtunk volna maradni!

2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!