Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy menjünk ebédre 14 hónapos...

Hogy menjünk ebédre 14 hónapos gyerekkel ha pont akkor alszik?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban diplomaosztó után lesz ebéd de nem tudom hogyan oldjam meg. Pont akkor szokott aludni. És már csak ilyenkor alszik. Babakocsiban nem alszik egyébként sem tudott benne sosem. Tömegben pláne nem. Tanácstalan vagyok.

2013. máj. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki fog bírni egy napot,és este hamarabb fog aludni.

De ha van aki vigyázzon rá,úgy is jó.

2013. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bízd valakire, pici még ahhoz, hogy kihúzza estig. Tapasztalatból írom. 2 éven aluli gyermeknél ez teljesen érthető.
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a hazafelé út autóban lesz, ott el fog aludni. Ezt az egy napot kibírjátok. Vagy valakire rábízod.
2013. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Az is a baj, hogy vasárnap lesz az ebéd és így rá sem tudom bízni senkire mert minden barátnőm családos, ők is főznek. A család többi része meg az ebéden lesz. Szerintem mi itthol maradunk a kisfiammal. Pedig az étterem ahol lesz mindössze 500 méterre van tölünk. De az én fiam már 11 után alszik. Mire menni kel elalszik.

Még az jutott eszembe , hogy aznap fel keltem korán és akkor hamarabb elalszik. így lehet odaérünk.

2013. máj. 11. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki nincs aki vigyázna rá míg alszik??Főleg hogy ilyen közel van az étterem??Ha felkel csak hazaugrasz érte!
2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Mamán kivül még nem hagytam senkire. Az én családom messze van. Ahogy írtam a többiek meg az ebédre hivatalosak. De csak erre jutottam, hogy korán kelünk és akkor hamarabb elalszik mint dél. Meg a család is azt szeretné ha ott lennénk gyerekestül.

2013. máj. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!