Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugráló csacsi, boci stb...

Ugráló csacsi, boci stb melyik a jobb? Számít, hogy van-e pl szarva? Így több helyen lehet belekapaszkodni, mint a sima csacsiba?

Figyelt kérdés

Ilyet veszek, csak nem tudom melyik a praktikusabb, a szarvasnak meg a bocinak több lehetőség van kapaszkodni, a csacsinak meg csak a két füle :)

Van amelyiket jobban szeretik a gyerek? Vagy tök mindegy?


2014. máj. 2. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk szamár van (nem a drága márkás, hanem 3 ezer se volt).

Nagyon szereti a lányom, pont elég a 2 füle a kapaszkodásra.

2014. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a Rody lovacska van,nagyon szereti a gyermekem.Az a helyzet hogy ez nem olcsó,de az olcsókról sok rosszat olvastam és ezért nem mertem azt venni.De látom van ellen példa is mert az első válaszoló azt írja hogy nekik bevált.

[link]

2014. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

milyen rossz tapasztalatokat olvastál? érdekelne

én is az olcsóbbat venném, csak "gondban" :) vagyok milyen formájú legyen :)

2014. máj. 2. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is olcsó (Lidlös) csacsink van, elég a két fül kapaszkodónak.

1,5 éves volt kb a fiunk mikor vettük, már elmúlt 4, de még mindig szokott rajta ugrálnia. Semmi rosszat nem tapasztaltunk vele ez idő alatt! Lassacskán hugi fogja használatba venni.

2014. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lild dolgok jók szoktak lenni, de mostanában nem láttam ilyet sajnos.... pedig az is jó lenne
2014. máj. 3. 06:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olcsó 2500 ft-os van, vaterán vettem újonnan. Elég rá a két fül, semmi gond vele, szereti a kislányom.
2014. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!