Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nike cipő a Vaterárol, kb,5000...

Nike cipő a Vaterárol, kb,5000ft-ért? Lehet eredeti? Mi a különbség az 5ezer, meg a 25 ezer ft-os cipő között?

Figyelt kérdés
Anyukák honnan vesztek nike cipőt a gyerekeiteknek?
2014. máj. 18. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
5000-ért biztos nem kapsz erdeit, még egy jó kínai is többe kerül.
2014. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

esetleg használt?

mondjuk én ilyeneket nem adok a lábára, nagyon jó felnőtt cipők, de nem gyerekeknek való szerintem és a gyerek ortopédusa szerint sem. 4,5 évesemnek még gyerek márkákat veszek, ki lehet azokból fogni ennyiért jókat :)

mondjuk 25E-ért elvből nem vennék :D kb 2 hét alatt hazavágja :/

2014. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Deichman, humanic

6000-8000 ft

2014. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vatera tele van török cuccokkal. Amikor törökbe voltunk láttam egy csomó márkás sportcipőt, de utánzat, valószínű ez is onnan van. Ugyanez a felnőtt Converse is, a vateran mar 4 ezerért árulják, az eredeti 20 körül van.
2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem eredeti,csak rányomták a jelet.

Én voltam egy kínai boltba és ott láttam ilyen cipőt, ami olyan mint az eredeti nike, csak a jel nem volt rajta, de tényelg úgy nézett ki mint az eredeti nike. De mégis tök más volt az anyaga, a szaga borzasztó volt szóval gagyi. Amúgy nem rossz, lemenni akár kutyátsétáltani :) de nyilván nem egy nike minőség.

Amúgy ha arra rájön a postaköltség, akkor jobban jársz a Deichmannal ott is vannak, vagy a hervisbe sokszor van áfa mentes hétvége, szóval azért ki lehet fogni olcsóbban is.

Amúgy nem tudom mekkora méretű gyerekcipőt szeretnél, de kisgyereknek ne vegyél ilyet. Inkább jó minőségűt, salus, elephanten, dd step. Én salus veszek mert befelé dől a bokája, de ha nem ilyen lenne, akkor sem a vaterás nikeot venném. Nekem nem ér meg az a ráfestett pipa annyit.

2014. máj. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eredeti, "csak" lopott
2014. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vatera ahogy mondják tele van török cuccal. Amit meg nagyjából Szabadkáról szereznek be az árusok.Én vettem Szerbiába Nike cipőt, semmi baja nincs azonkívül hogy lekopott a nyelvéről a nike felirat, ja és 4000ft volt.Bezzeg az "eredeti" deichmannos Nike cipő úgy föltörte a lábamat, mint előtte még soha semmi. Úgyhogy szerintem az olcsó nem mindig gyanús.
2014. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!