Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az eredeti...

Mi a különbség az eredeti adamo hinta és a "másolat" között?

Figyelt kérdés

Ilyen a hasonló hinta:

[link]

Ti melyiket vennétek meg,ezt,vagy a duplájáért az eredetit?

8 hónapos a babám.


2011. febr. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A másolat olcsóbb. Nekünk is csak másolatra futotta, és minden rendben vele, a babám imádja.
2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi :)

nekünk ilyen van, piros belsejű, mint a képen, de nem tőle vettem, vaterán vettük

de a hinta szuper, én maximálisan megvagyok vele elégedve, meg a kisfiam is szereti még mindig, másfél éves

én láttam az eredetit is, semmiben nem különbözött

csak annyiban hogy nekünk nem volt hozzá rugó, így föl-le nem mozgott, de azonkívül ugyanúgy minden irányban

a kidolgozása szép, az anyag jó, strapabíró, (legalábbis a mienk)

2011. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti van, azért vettem azt, mert én mindig megszívtam a "másolatokkal", de nem bántam meg. Amit belinkeltél egyébként jónak tűnik, a kötele jó vastag. A rugó egyébként nagyon jó találmány, a barátnőm, akinek "másolat" hintája van, szintén beszerezte.
2011. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! :)
2011. febr. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!