Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiamnak orrmandula...

4 éves kisfiamnak orrmandula műtétje lesz . Minden érdekelne hogyan lehet elviselhetőbbé tenni ezt a néhány napot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi probléma. Ők sokkal jobban viselik, mint mi szülők. Én agyon aggódtam magam, végig stresszeltem, a kisfiam meg mintha mi sem történt volna. A pár nap nyugton maradást volt a legnehezebb megoldani, de új mesefilmekkel és játékokkal ezt is megoldottuk.
2014. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat segít egy új plüssállat :) Nekem 3 éves koromban vették ki az orrmandulám és egy plüsstigrist kaptam a kitartásomért, évekig megbecsült alvótársam volt ^^ gyors felépülést a kisfiadnak :)
2014. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém műtét után kb fél órával felébredt, kb fél óráig keservesen sírt, aztán levették infúzióról és az ölembe ülhetett, akkor megkapta a neki vett új játékot és autós újságot, és onnantól kezdve nem volt semmi probléma.

Ahogy az előttem szóló írta, a legnehezebb, hogy a műtét utáni napokban nem izegjen, mozogjon sokat.

Hidd el, ez a szülőnek tényleg nagyobb trauma. Amikor az enyémet bevitték, leültem a műtőajtó elé, és sírtam. A nővérke az apukát kérdezte, hogy anyuka (én) rosszul lesz-e vagy összeszedi magát :-)

2014. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kb 25 órát voltunk bent a kórházban a fiammal a műtétkor. Nálunk is kb fél órát aludt, ahogy visszaadták, aztán sírt megint felet, magához tért, kicsit mesét néztünk, utána beájult és aludt egy nagyot. Utána már éhesen ébredt. Délután meg már liftezni kellett vele meg csokit venni :) Ő sokkal jobban viselte, mint én. Kapott új mesekönyvet, vittünk itthonról egy csomót, mesefilmet is többet. Nekem is az a fél óra volt a legnehezebb, amikor a műtőben volt. Utána 1-1,5 hét ugrálásmentes játék. Szerintem azt nehezebb kibekkelni, mint a kórházi napot.
2014. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a műtét?

Gondolok rátok, az én fiam is 4 éves, neki is orrmandulaműtétje lesz május 27-én. Neki tavaly is volt egy műtétje sérv miatt. A műtét után nagyon sírt, infúziót kötöttek rá a kiszáradás miatt, mert nagyon régen ivott már akkor. Addig sírt szegény, míg ki nem húzták az infúziót. Akkor este nem akart a rácsos ágyban aludni, sírt jó sokat, mígnem a nővérke megengedte, hogy egy ágyban aludjak vele, ami a nagy gyerekeknek volt fenntartva. Én félek rendesen, de valahogy túléljük. Szorítok nektek is:)

2014. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
29.-én lesz a műtét ha jó a vérkép !
2014. máj. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!