Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik kisgyermeküknek...

Anyukák, akik kisgyermeküknek tojásvadászatot tartotok lehetne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Egy vagy több helyre rejtitek a meglepetést? Kb. milyen mennyiségű tojást tesztek? Csak csoki vagy hagyományos hímes tojás is van közötte? Nálatok van játék-ajándék is? Ha igen, miféle?
2014. ápr. 17. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok helyre szoktam, szinte mindent más hova - az egész udvart be szoktam teríteni, csoki és hímes tojással vegyesen. Bokrokba, postaládába, fűcsomókba, homokozóba, hintába, szóval mindenhova. Gyerekeim nagyon élvezték mindig, a kisebbik még most is, pedig 9 éves. :) Játék is van, de csak valami apróság, arra nem szoktunk sokat költeni. Amikor kisebbek voltak pl homokozó játék, kislánynak kis műa.babakocsi, fiúnak fűnyíró, homokba való autó, kisdömper - de nem a drága fajták.
2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Több helyre, pici apró csokitojásokat. Játékot nem kapnak húsvétra.
2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat hogy offolok, most hallok először erről az ötletről, ez szerintetek csak udvaron jó, vagy benn a lakásban is lehet ilyen meglepetést csinálni?
2014. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok csokit szoktam elrejteni, minél több helyre. Kis csoki tojások, csoki nyuszik, egyéb kis csoki figurák. Játékot nem nagyon szoktam venni, esetleg valami apróságot. De úgy tűnik idén nem lesz valami jó idő.
2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Már városban lakunk, tömbházban, de én itt a lakásban is szoktam. Ugyan a kertben, udvaron élvezetesebb, de itt is megvalósítható. Amikor alszanak, akkor halkan osonva szórom szét a tojásokat, kisnyuszikat stb - erkélyre, fürdőbe, szobákba, konyhába, növények tövébe, asztal alatt, sarkokban, papucsban, stb.- tavalyelőtt a fiamnak ugráló labda volt a mosógépben, a szarva állt csak ki. :)

2014. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lakásban is megoldható. A mosógépes ugrálólabda nagyon jóóó :D
2014. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi, a mosógép tényleg tuti ötlet :)
2014. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Anyám basszus, hogy itt még visszakérdezni sem lehet mert egyből bántja valaki szemét?
2014. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

SZia! Nálunk nagy hagyomány...még a mi gyerekkorunkból. Eddig társasházban laktunk,így a szüleim kertjében voltak eldugva a csokitojások...idén már a mi kertünkbe "tojik a nyuszi" :) Mivel nálunk nem a csokimennyiség a lényeg,hanem a keresés élvezete,így sok apró csoki tojást,figurát szoktam venni...de pl. idén vettem 300 FT-ért egy hatalmas piros tojást is...mondjuk szerintem megenni nem kell :) Tényleg mindenhova dugjuk,fűcsomókba,ablakpárkányra,postaládába, autó kerekére...amit épp ad az udvar. A lényeg,hogy tudni kell,hogy hány darabot dugtál el :) :) :) kb. 40-45 db apró csoki lesz idény lerejtve,ebből csak kb. 10 db,ami finom csoki,és drágább volt.

Játékot tojáskeresésre nem kapnak,viszont mivel még kicsi,így pénz helyett a locsolkodásért azt szokott kapni. általában valami kinti játék,homokozó stb. Idén focikaput kap. Kicsi méretű. :)

2014. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Napok óta ezen agyalok csak az a bajom hogy nagyon rossz időt mond de akkor marad a lakásba elrejtés!Én még tojáskereső térképet is akarok rajzolni hozzá!
2014. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!