Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ot eves kislanyom csutortokon...

Ot eves kislanyom csutortokon volt egy hete hogy baranyhimlos. A holyagok mar szepen szaradnak. Vasarnap ha szep az ido lehet vele menni kirandulni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Nekünk bent sem kellett tartózkodni csak annyit mondott a doki, hogy eső ne érje. Jó idő van, mehetett pöttyösen is ki. Egyébként is 1 hét után utcára is vihető.
2014. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

én nem vinném. nagyon meleget mond hétvégére, egyrészt nem érheti nap ( a pörköknek nagyon nem jó, ráadásul ha megkapja akkor 1 évig látható lesz a helye) és a meleg sem, izzadni nem szabad (amiért eső sem érheti amit az első írt).


rövidke sétára menjetek inkább, ráadásul legyengült az immunrendszere, fáradékonyabb most, nem biztos, hogy jó, ha túlterhelitek egy kirándulással.

2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én felnőtt létemre ma egy hete hogy bárányhimlős vagyok. Még van pár fehér tetejű hólyagom, és szárazak is. Délután kint játszottam a gyerekekkel, kimelegedtem. Nagyon kellemetlen volt, elkezdett viszketni és szúrni mindenhol. Még fáradékonyabb is vagyok. Szóval szerintem kell a két hét pihenő ennél a betegségnél, korai még a kirándulás vagy több órás strapa.

2014. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!