Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovis lányom bárányhimlos...

Ovis lányom bárányhimlos lett, árthat ezzel a babának?

Figyelt kérdés
30 hetes km vagyok, ugy tudom már voltam bárányhimlos enyhe lefolyásu vot. úgy félek hogy valami baja lesz a babának. Még ha én nem is pattogok ki, bekerulhet a virus a szervezetembe? lehet ezért fáj a torkom?

2014. márc. 25. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha voltál bárányhimlős, nem lesz baja.
2014. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egyértelmű mert ha korábban nem volt elég "erős"lefolyású bárányhimlőd,elkaphatod újra.Hiedelem hogy soha nem lehetsz kétszer. Bizony ha kis korodban csak kevés pöttyöd volt,és ki emlékszik már rá, lehetsz.

De a kislányodtól úgyse tudsz elkülönülni persze, de azt hiszem csak az első trimeszterben nagyon veszélyes.Gyerekorvossal beszélj.

2014. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik valamilyen vérteszt, amivel ki lehet mutatni a bárányhimlő ellenanyagát a szervezetedben. Ha ez megtalálható, akkor nem kell aggódni.

Háziorvos tud beutalni ilyen VZV-tesztre, külön kérni kell.

2014. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!