Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányom rendszeresen...

Bg25 kérdése:

4 éves kislányom rendszeresen ősszefirkálja a falat és szofogadatlan mit tegyek? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
kislányomnak az a szokása hogy otthon filctolal ősszefirkálja a falat de az egész falat minden szobában aéikor rászolok akkor a képembe nevet és kinevet és kőzli hogy ugy kellett neked! szot sem fogad nekem belenyul a konnektorba kiszalad az uttestre és ha rászolok csak kinvet és folytatja tovább, büntetés mindig sarokbaállitás volt de mindha meg sem halotta volna, időnként jétákmegvonés nem használ semmi, mit tegyek vele????
2014. máj. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
kapjon egy falat, amire csak ő rajzolhat. van olyan festék, ami olyan, mintha tábla lenne, és arra krétával is rajzolhat, vagy meszelj le fehérre egy részt és könnyű újrameszelni:)
2014. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az első nagyon jó ötletet írt, de szerintem a ti problémátokra pont nem jó. mert nem azzal van a baj, hogy nem tudja kikreatívkodni magát, hanem neveletlen.

meg kéne nevelni, de nagyon gyorsan. és ha elüti az autó vagy megrázza az áram úgy, hogy ottmarad??? azért szerintem itt meg kéne húzni a határt.

4 évesem már vagy 2éve nem csinált ilyeneket, megérti, hogy miért nem szabad...

2014. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

filctoll+fal=baj

Az nem jutott még eszedbe,hogy az egyenletből kivedd a filctollat? Az összeset...Játszon csak a babákkal meg az építőkockákkal,de rajzeszközt egy darabig nem adnák a kezébe. Ha elkezd hisztizni,akkor egy baba mínusz. HA tovább folytatja még egy baba mínusz és így tovább. Előbb utóbb megunja,hogy kong a szoba az ürességtől.

2014. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ilyen okok miatt van elérhetetlen helyen a ceruza zsírkréta, stb. ha kéri, játszhat vele, de csak az én felügyeletemmel, egyedül nem veheti el. ennyi
2014. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
ja és a konnektorbanyúlást meg az úttestre kiszaladást egy kisebb taslival büntetném. ne fájjon, de vegye észre magát tőle. ha már életveszélyes helyzetet teremt magának ennyibe nem hal bele, amúgy nem vagyok a "verés" híve
2014. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Filctollat én is elvenném, de az 4 éves lányom soha nem csinált ilyeneket. Nem vagyok szuperanyu, de kezdettől fogva mondtam neki mindent és tudja hogy az utcán nem szaladgálunk és bizony 1x akart belenyúlni a konnektorbe és nem szokásom a verés, de akkor kapott egyet a kezére és többet nem próbálkozott. Egy ekkora gyereknek már el lehet magyarázni, hogymi történik pl. ha kiszalad az útra.
2014. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nitókrisz ***** válasza:

Nekem is elsore az jutott az eszembe, hogy minden rajzeszkozt eltuntetni :)

Az en fiamra is idonkent rajon a rapli, most 3,5 eves, ha az utcan vagyunk es nem fogad szot, veszelyezteti magat, akkor elkapom a kezet es muszaj ugy jonnie. Hiaba sir, hisztizik, akkor sem engedem el, ez a buntetes, igy kell jonnie. KOnnektorba nem nyul, amikor probalkozott elmagyaraztam, hogy meghal, ha megrazza az aram es ettol tart.

2014. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious ***** válasza:
mi a gyerekszobát direkt úgy csináljuk,hogy derékmagasságig olyan festék legyen, amit le lehet törölni (párom mesterfestő) ...de nem ezzel van itt a probléma,hanem,hogy semmibe néz téged...valamit nagyon elronthattál..én megvonnék mindent tőle,amíg nem viselkedik.
2014. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!