Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén, , szokott "idegesíte...

Őszintén, , szokott "idegesíteni" benneteket kisgyermeketek?

Figyelt kérdés
Néha,mikor már a sokadik kérdést teszi fel-épp ugyanazt, vagy nem hagy békén mikor dolgod lenne... ilyenekre gondolok... Köszi,ha írtok.

2014. máj. 27. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szokott. Amikor már 100adjára mondom el neki ugyanazt, kérem meg, hogy hagyja abba a kiabálást vagy épp azt amit csinál és nem kellene, olyankor már idegesít. Persze ez addig tart :D
2014. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Persze,szerintem mindenkit szokott.
2014. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen, szokott.

De ha meg nyugodt, és épp nem csinál semmit, akkor meg az zavar, hogy nem zizeg mellettem. :)


A gyerekek leszívják a vérünket, kiakasztanak minket, próbára teszik az idegeinket. Mindamellett, hogy mennyi jót és szépet adnak nekünk a kis lelkükkel.


Amúgy meg, majd 15-20 év múlva szeretnéd, hogy legalább hozzád szóljon, és kicsit legalább idegesítsen, de valószínű tenni fog rád, lesz más dolga. Úgyhogy lesz még időd az életben magadra...

2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Naná. A halálom, amikor valamit, amit egyébként simán meg tud oldani, velem akar megcsináltatni. És ilyenkor jön nála az anyaaaaaaaaaa, segiiiiiiiiiiiiiiiits visítás. Na ezt nehezen tolerálom. :)
2014. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érzelemmentes robot, így természetesen igen. Ha esetleg rossz napom van, akkor én is ingerültebb vagyok. Persze próbálom nem rajtuk levezetni, de olyankor nehezen viselem, ha sokadszorra hangzik fel, hogy anyaaaaaanyaanyaanyaaaaaaaaa.
2014. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajaj,mikor a 3 éves okom fiam hajnali fél 6kor nyávogva jön,ébreszti az apját adjon neki kakaót,persze már én is fent vagyok,de sose voltam korán kelő némán fekszem már teljesen felidegesített,hogy folyamatosan hisztizik,nyávog utasítgatja apját meg se hallja,hogy Ő meg rászól,aztán ha ezért beküldi a párom a szobájába tovább hisztizik.Vagy amikor képtelen vagyok a saját gondolataimmal foglalkozni mert a gyereknek be sem áll a szája,sajna 1000szer mondja el ugyanezt,mintha képtelen lennék felfogni. Vagy mikor szánt szándékkal hatalmas kupit csinál pont miután nagytakarítás végeztem a lakáson,épp tönkre tesz valamit pedig nagyon jól tudja,hogy nem kéne,és maga után ügyesen elpakol de ilyenkor hisztizik nyávog,főnökösködik.Vagy ha valahol vagyunk másoknál van ennivaló,innivaló,vagy érdekes játék egyből megy kunyizni,nos nem csak idegesítő,de kényelmetlen is,olyan,mintha éheztetném és neki nem lennének játékai,és hiába mondom el százszor ilyet nem csinálunk,hozom el onnan,mint aki süket megy újra..
2014. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne szokott volna.

Egy nyugodt csendes napon is frászt tudok kapni a folyamatos ANYAAAA, ANYAAAA .... halgatásától

Vagy alapból vannak még beszéd problémái, így vannak hétköznapi dolgok amit nem értek meg elsőre. De amikor elkezd valami meséből amit soha nem láttam, nem ismerem a szereplőket mondani valamit, úgy hogy nem is értem a szereplő nevét meg hogy mit csinál, és utána jön az ugye anya kérdés, attól a falra mászok. Mentünk ki németbe és kb Pesttől Bécsig azt hallgattam hogy "blablabla (nem értettem) ugye anya" "blablabla igaz anya" "blablabla ugye anya" stb kiborultam. Bécsnél mondtam azt az apjának hogy na most cseréljünk helyet, mert nem bírom tovább. :)


De ennél már csak az rosszabb mint pl tegnap este haza jöttem suliból (estin éretségi) és még totál tele volt a fejem a matekkal, miután 3 órán keresztül szünet nélkül a vizsgára készültünk. Erre az én kis drágám meg állás nélkül beszélt, és mindenre választ várt, de annyira nem fogtam fel hogy mint mond illetve kérdez hogy arra hogy Mit eszik a cica? simán azt válaszoltam hogy Persze kisfiam.

2014. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zabmester ***** válasza:
Ó, hát persze, szerintem is mindenkivel előfordul, hogy olykor a saját gyereke is idegesíti. A "kedvencem" az, amikor éppen csak felveszem a telefont, és érdekes módon addig tök jól elvolt a gyerek, de abban a másodpercben rögtön akar valamit. Ennél már csak az a jobb, amikor a hívó fél is egy idegesítő elem, mert olyan telefonál, aki valamit el akar adni, és amíg a gyerek elvonja a figyelmem, addig a hívó elkezdi darálni a kis mondókáját és már nem tudom lerázni egy "bocs, most nem alkalmas" jellegű mondattal.
2014. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8: "A "kedvencem" az, amikor éppen csak felveszem a telefont, és érdekes módon addig tök jól elvolt a gyerek, de abban a másodpercben rögtön akar valamit."


Nemcsak telefonálással van így, hanem amikor:

-végre megjött az "ihlet" és lehuppansz a vécére

-kész a kávé és eldőlnél egy percre

-kiteszed magadnak a kaját és leülnél enni

-bedugod a vasalót (akkor jönnek, hogy sürgősen meg kéne ragasztani valamit, ami már két napja eltört)


Nálunk csak akkor kérnek valamit amit meg kell fognom, vissza pattintanom, lecsavarnom, amint bedugom a kezem a mosogatóba és felveszem a szivacsot.

2014. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!