Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeketek égettem már...

Kisgyermeketek égettem már meg magát?

Figyelt kérdés

20 hónapos kisfiam tegnap magára rántotta a forró vasalót és II. fokú égési sérülés lett az arcán. Voltunk kórházban, de csak lefertőtlenítették és Panthenollal kell kennem. Nagyon jól van, nem sír, mintha nem is lenne baja- ezen csodálkozom...

Negatív, sértő kommenteket nem kérek, nem volt a gyerek a vasaló és a közelemben se..pillanat alatt szaladt oda..

A doki szerint nem marad nyoma, nem hólyagos, szépen be fog gyógyulni.

Aki esetleg járt már így, írna nekem mi volt-hogy volt??? Rendbe jött a bőre a gyereknek??

Mert és tegnap óta kivagyok és csak sírok.!



2014. ápr. 22. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam alig volt egy éves mikor tavaly elött télen ráesett a forró konvektorra. Az arca égett meg neki is. Kenőcsöt kapott és fájdalom csillapítot. Mára semmi se látszik. Egézséges nagy fiú. Kutya baja. Ne okold magad a kicsik nagyon elevenek sajnos egy pillanat is elég a bajhoz. Ez nem jelenti azt hogy rossz anyák vagyunk.
2014. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nagyon eleven, szerintem hiperaktív lesz.. A másik két nagyobb fiam nem volt ennyire izgága, futkosós a lakásban, nyugodtabbak voltak. Ő meg mint a villám, mindenhol ott telem fél pillanat alatt.
2014. ápr. 22. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont szilveszter estéjén sikerült a kisfiamnak megfognia a cserépkályhát, akkor volt 20 hónapos. A kezén több ujja hólyagos lett, nagyon sírt :( borzasztóan éreztem magam, szerencsére azóta szépen meggyógyult, nyoma sem maradt. Ne hibáztasd magad, sajnos ilyen a legnagyobb odafigyelés mellett is előfordul :(
2014. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nagylányom is majdnem két éves volt, mikor a kiskonyhája után, az én sütőmből akarta kivenni a tortát. Szerencsére csak az sütőajtót kezdte kinyitni, de a kezét megégette. Szintén krémet kapott, és nem volt szabad napra menni,Pár hónap alatt nyoma sem maradt, szerintem ő nem is emlékszik rá.
2014. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kislányom odajött hozzám amikor éppen tettem a kandallóba fát, nem szándékosan fogta meg, de hozzáért az ajtóhoz a keze égett meg, nagy hólyag lett rajta, de hamar elmúlt és már nem látszik neki!
2014. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panthenol helyett tudsz venni a patikában égési gélt. (water jel burn jel).
2014. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy ha van otthon FIRST spréd az égésre csodákat tesz.

nem okold magad!

2014. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!