Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszi meg a gyümölcsö...

Miért nem eszi meg a gyümölcsöt? (többi lent)

Figyelt kérdés

5 éves kisfiam idén "sztrájkolni" kezdett, a banánon kívül semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni, sütemény, joghurt és lekvár formájában sem. Eddig semmi probléma nem volt, a szőlőn kívül mindent megevett, most a banánon kívül tényleg semmit nem hajlandó megenni.

Valaki volt már így? Esetleg mit kéne tennem?


2014. máj. 28. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, most ilyen korszaka van. Erőltetni nem szabad. Majd "kinövi".
2014. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányom 5 éves, 2,5 éve semmi gyümöcsöt nem eszik!

Hiàba vettem cseresznyét, epert, dinnyét a héten, meg sem kóstolja!

Zöldséget sem eszik!

Nem tudok vele mit kezdeni. Megkóstolja, lenyeli, kihánnya.

Igyekszem sok olyan ételt készíteni, amiben van zöldség.

Borsó, tök, zöldbab... Főzelék.

Ennek ellenére hogy nem eszi, nem beteges.

2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves, 1 éves kora óta nem hajlandó semmilyen gyümölcsöt megenni nyersen. Levesben, szószban megeszi, eddig joghurtban is megette, de már az sem kell. Meg sem kóstolja, tolja el és közli, hogy nem kell. Már próbáltam mindent. Ez van, reménykedem, hogy egyszer elmúlik.
2014. máj. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 éves lányom csak a banánt és az almát eszi meg .
2014. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!