Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek mit adjak székletlaz...

3 évesnek mit adjak székletlazításra? Gyümölcsöt nem eszi meg, Laevolac szirup nem vált be.

Figyelt kérdés
2 hete kínlódunk,minden nap ki tudok erőszakolni belőle egy-két nyúlbogyót :(1-1 nap kimarad néha ...nagyon sok folyadékot(vizet) iszik.

2013. márc. 21. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nyers gyümölcs, zöldség minden mennyiségben.

azért nem eszi meg mert nincs elötte.

Pucolja meg egy almát szeleteld fel apróra és tedd le a kisasztalra. estére elfog kopni. aztán naranccal is ugyan ezt, és más idény gyümölccsel.

ne adj neki csokit, és banánt, se rizst és a kenyér féleket is vedd vissza.

amúgy a tejcukor még segíthet, patikában bio boltban lehet kapni.

2013. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mindig előtte van a gyümölcs...semilyen formába nem hajlandó a szájába venni,utálja!!!! :(((Agyon nem üthetem ,hogy egye...:( csak a paradicsomot hajlandó megenni.És csak húst,rizset,meg krumlit,és persze szendvicset :(

Eddig is ezeket ette és semmi gond nem volt...

2013. márc. 21. 13:55
 3/17 A kérdező kommentje:
tejcukor???és azt hogyan kell adni?
2013. márc. 21. 13:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Én lányom is ilyen volt. Vettem gyümölcscentrifugát, mert a gyümölcsleveket szereti. Csak titokban kellett csinálni, hogy ne lássa, miből készül :)

Próbálj szilvalevet adni neki, azt hiszem a heyhonak van. Vagy bármilyen gyümölcslevet, hátha az jól esik neki.


Laevolac nekünk kúraszerűen vált be, hogy egy hétig minden reggel éhgyomorra, ettől be szokott állni a kakilás.

2013. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Megpróbálom....

már 3 napja kapja reggel-este a lenmagolajat a tápszerébe...de eddig semmi hatás.

2013. márc. 21. 14:30
 6/17 anonim válasza:
Adjál neki egy glicerines kúpot. Garantált a siker. )
2013. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az is volt valamelyik nap,meg persze ordítás is,hogy "Anya szedd ki,mert nagyon fáj" a szívem szakadt meg :( akkor ki is jött valamennyi...de azóta megint bogyózás.Rengeteg sajtot eszik,mert imádja,az lehet gond?
2013. márc. 21. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok, sajnos ez lehet innetöl állandó probléma ah a táplálkozás nem megfelelö.


Tejcukrot poralakban adják a patikában vagy bio boltokban is elöfordulhat, 1 kanálla kell reggel pl vízbe vagy tejbe tenni. nekem terhesség idején is ezt ajánlották.

2013. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szegény. Azért az túlzás,hogy nagyon fáj. Mi is jártunk így,nekünk ez jött be. Miután feltetted neki,utánna 1-2percig tényleg rossz egy kicsit,de utánna már nem érzi,csak ha jön az inger. Sok sikert.
2013. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden nap 2 dl rostos baracklé!

Levest is Etess vele!

Zsarold meg, ha nem eszi meg a zöldséget, nincs túrórudi, csoki...

Told ki az étkezéseket hogy éhes legyen!

2013. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!