Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kislánynak születésnapj...

9 éves kislánynak születésnapjára mit vegyek? Minek örülne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is ismerjük a kislányt, honnan tudhatnánk?
2014. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lefordítom neked a kérdést! -.-

Milyen ajándéknak örül általában egy 9 éves kislány?

2014. jún. 5. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányom is 9, ő a könyveket szereti nagyon (Harry Potter első 4 kötetét már kiolvasta). Játékboltokban kapható kézműves csomagokat is szereti (pl karkötőkészítő), vannak ezek a kiszínezhető tolltartók, táskák, azok is jók. Édesség, bár abban már válogat. Ruháknak is mindig örül. Úgy vettem észre hogy ebben a korban bárminek nagyon örülnek ami a sajátjuk, de már egy kicsit felnőttes (lehet akár egy neszesszer saját fürdőszerekkel). Legnagyobb sikere mindig annak van, amijük még nincs (akár egy tollaslabda készlet vagy hulahopp karika).
2014. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi az otleteket!
2014. jún. 5. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen idős kislány szívesen veszi az olyan dolgokat, amiből maga készíthet valamit. Pl: üvegmatrica-festék (vannak olyan nyakláncnak, vagy kulcstartónak használható kis műanyag figurák, amiket kedve szerint tölthet ki üvegfestékkel), gyöngyfűző készlet, barkácsolós füzetke hozzá való kellékekkel, a már említett színezhető táskák, vagy különleges papírokból, matricákból álló készlet.
2014. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem vegyél neki valami játékot (tesómnak a társasjátékok jönnek be, de te tudod hogy ő mit szeret)
2014. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!