Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak vennétek...

6 éves kislánynak vennétek gyerekparfümöt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan már,minek???
2014. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en igen, mert en parfum manias vagyok es ha tudnam , ha kislany akinek lenne a az ajandek szereti a nocis holmikat , akkor igen :)
2014. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
nem. az ő bőrének nem való. most szúnyog invázió van,kapna helyette levendula illóolajat,azt csepegtetném a ruhájára. az illata kellemes és még a szúnyogok is elkerülik :) a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad :D
2014. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Kizárólag jó minőségűt, kifejezetten gyerekeknek gyártottat. Tutira sikered lesz nála. :-)
2014. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kislányonknak valót lehet venni, de nem felnőttnek valót. Az én lányom kapott egyet olyan 3.5 évesen-nem minden nap, sőt, nagyon ritkán használja. Előzőleg mindig az én playboyos parfűmömre volt rákattanva. Imádja a parfűmöket, ahogy én is. Az volt ráírva erre a parfűmre, hogy 7 éves kortól. Tényleg nagyon aranyos illata van.
2014. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lányom 6. szülinapjára gondolnám, kifejezett gyerekparfümöt, ő biztos, hogy nagyon boldog lenne ettől az ajándéktől, mert hihetetlen, hogy mennyire érdeklik ezek a "csajos" dolgok.

Csak én meditálok, hogy minek fújkálna magára felesleges vegyi anyagokat.

A levendulás illóolaj is jó ötlet, majd még kitalálom.

2014. jún. 16. 08:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra vettem az 5 éves fiamnak Verdás parfümöt a dm-ben, mert ha mentünk valahova, akkor ő az apukája parfümjével fújatta magát. :) Nagyon örült neki, így alkalmanként, pl. ünnepekkor ezt fújjuk a ruhájára, tehát nem mindennapi használatra és a bőrével sem érintkezik.
2014. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert inkább arra nevelném, hogy a tiszta természetes illatot fogadja el.
2014. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ivilicious ***** válasza:
Igen :) a douglasben az Arieles kifejezetten jó :)
2014. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a Zarában vettem neki gyerekparfümöt, nem olyan erős az illata mint a felnőttnek, és hamar el is illan. A ruhájára fújja, nem a bőrére. A lányomnak annyi mindene van már, tényleg nem tudok már milyen ajándékot kitalálni, ezért jött a parfüm és amúgy is odavan a csajos dolgokért.

Ha a te lányod is odavan értük, akkor nyugodtan vegyél.

2014. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!