Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kényelmetlen, ha ősszel-télen...

Kényelmetlen, ha ősszel-télen atléta helyett rövidujjú pólót adok a kislányomra?

Figyelt kérdés
Olcsón tudnék venni sok scampet. 4 éves.
2014. jún. 18. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

miért lenne kényelmetlen?

én a fiamra rövid ujjú pólót adok télen a hosszú ujjú alá.az oviban meleg van nagyon,sokszor leveszi a hosszú ujjút.atlétában meg nem tudná levenni.az meg végképp sok lenne,ha még atlétát is adnék a rövid ujjú alá

2014. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én n szeretek rövidujjút adni a hosszú ujjú alá, mert szűk fazonúak a hosszú ujjú felsők, s a póló ujja feltekeredik, púposodik a hosszú ujjú alatt.

Na meg trikóból nagyobbat veszek 2-3 mérettel, hogy jól be tudjam tűrni a nadrágba, ha lehajol ne legyen ki a dereka.

Pólóból ha nagyobbat veszek, az sokkal szélesebb is.

2014. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is rövid ujjút adok az ovisomra télen.

az oviban nagyon meleg van, rövid ujjúban van...

ha atlétát adok rá reggel, oviban lecseréljük, akkor nem veszi azt át mikor kimennek az udvarra. arra a 2 percre meg tényleg mindegy míg hazaérünk. de hétvégén atlétát kap a hosszúujjú alá :)

2014. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én rövid újju polot adok rá hosszu ujju poloja alá.
2014. jún. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!