Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig húzza fel a nadrágot a...

Meddig húzza fel a nadrágot a 4 éves gyermekem, és az atlétát, rövidujjú polót, hosszúujjú polót betűrje?

Figyelt kérdés
Én is betűröm és addig húzom a nadrágot ameddig fellehet húzni,és most nem tudom hogy hogy csináljam!! Kérlek segítsetek!!Légyszi!!

#póló #húzás #atléta #betűrés #rövidujjú poló
2012. máj. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig neki kényelmes. Ha túlságosan lent van, majd felhúzza, ha túlságosan fel, akkor lejjebb, mindegy hogy adod rá. Betűrni csak akkor kell szerintem ha bő vagy hosszú a póló. Emiatt ne aggódj. :)
2012. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszke nagyon
2012. máj. 27. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

azért felnőtteknél se szép látvány a hónaljban szűk naci :D

ne húzza fel addig míg fel lehet, be is vágna neki, nem is lenne kényelmes. pont úgy hordja ahogy neki kényelmes. fiam nem tűri be a pólóit, én se, főleg nyáron :)

2012. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, de ez annyiraxaranyos kerdes. :-) kedvencem :-)
2012. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!