Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rollert, de milyet? Tapasztala...

Rollert, de milyet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz 4 éves a kislányom. közelgő névnapjára rollert szeretne. Milyet válasszunk? Két vagy háromkerekűt? 100 cm magas, 13 kg, vagány kiscsaj.

Előre is köszi!



2014. jún. 19. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

3 kerekűt nem is kapsz, az 2 éves korig van, pici lenne neki.

2 kerekűt, viszont nagy kerekűt vegyél, mert rossz úton marha nagyot lehet esni a picike kerékkel.


nekünk ORB rolink van, tesco forgalmazza, jó minőségi, masszív. annyi, hogy 6+ van ráírva, de olyan picire lehet állítani, hogy 4 évesemnek a legmagasabbra kell tenni D:

2014. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez kb milyen árban van?
2014. jún. 19. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ötévesemnek ilyen hozott a nyuszi (mondjuk akkor még olcsóbb volt valamivel)

Szerintem szuper minőség!!


[link]

2014. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. tesco katalógusban meg tudod nézni, pont most akciós, múlthéten láttam, de nem emlékszem pontosan. 4.000.- vagy 4.500.-.
2014. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokat rollereznek a fiaim. 4és 6évesek.

Olyat ne vegyél, aminek csak 10cm-s a kerke- minimum 12,5-öst- vagy 14,5öst vegyél, mert annál kevésbé akad meg minden apró résen az úton.

Mi a ZINC márkát vettük a gyerekeknek, nagyon jó minőségű, bírja a strapát. Tecoba volt akcióban 50%-kal olcsóbban volt 8ezer ft. Drága, de jó minőségű tényleg.

Korábban vettünk nekik egy-egy 5ezer ft-ot villogó kerekű rollert, de kb 2hónapot bírt és teljesen szétesett. :( Az a Razor márka, amit írtak az is jó- ugy hallottam. :) Ezeknek általában állítható a kormánymagassága is, ugyhogy beállíthatod majd melyik fokozat kényelmes alányodnak.

2014. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok megint :)

amit írtam, orb, az is zinc! :)


utolsó, milyen típus, hogy ennyire drága a tietek? vagy ezzel ugrálni is lehet? :)

2014. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

-nem lehet ugratni vele, de a kereke 145mm-es és 100kg-ot bír. A gyerek persze alig 20kg 6éves létére!! :)),


A 4évesemé nem volt ilyen drága, az ha jól emlékszem csak 4ezer körül volt-az 50kg-ot bír, és 125mm-es a kereke. De mindkettő állítható kormányú, meg jók a fékeik is. :)

De ha a kisebbiknek nincs kedve rollerezni, akkor a kisebbik Zinc-cel a 6évesem jön- én meg ezzel a naggyal! :))

2014. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! kb 5000 ft-ot tudunk rá szánni, remélem találunk.
2014. jún. 20. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

4,5 éves lányomak ilyen van:

[link]


tavasszal kapta és nagyon tuti. Mi nagyon szeretjük. Lányom jelenleg 108 cm magas, kb 18 kiló, de még mindig majdnem a legkisebb álláson van a kormány. Strapabíró, csajos roller. Nagyon ajánlom. Ott is vettük, ahonnan linkeltem.

2014. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!