Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a teendő ha nem 100%...

Mi a teendő ha nem 100% működik együtt a két elvált szülő a gyermek kérdésben?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg annyi hogy a távolság és a pénz miatt csak nyaranta tudom elhozni a gyermekemet.

Az ország másik felében lakom és nevelek egy második kisgyermeket.

Interneten keresztül szoktam érdeklődni a gyermekem felől, de sajnos nagyon hamar le vagyok tudva , csak röviden tömören annyit szoktak írni hogy jól van.

Semmi részleteset!

Hiába kérdezem őket csak megnézik álltalában és nem írnak vissza.

Akkor írnak mikor úgy van hogy viszem a gyermeket de az előtt alig.

Most csúszott egy hónapot az hogy elhozzam a gyermeket pénz okok miatt.

És csak a nyár második felében tudom elhozni , gondolom ők nem erre számítottak.

Valahol érzem az írások alapján hogy minél hamarabb és szívesen megszabadulnának tőle egy időre de nem sokra nehogy nekem jó legyen.

Mert amikor a dátumot egyeztettük is akkor is minél hamarabb akarták.

Gondolom így hogy már nem akkor hozom amikor ők megszabták így már konkrétan le vagyok ejtve.

Egyszerűen nem árulják el hogy mire van szüksége a gyereknek.

Nem akarok sok felesleges lomot adni amit úgysem használnak.

Láttam pár fotót róluk, eddig 3 szor költözködtek 1 éven belül.

Elég tanyasi a ház nem épp a leg jobb körülmény, benn sose voltam mert csak a kapuban találkoztunk hoztam vittem a gyermeket, de amit feltettek a közösségi oldalra az nem semmi.

Mit tehetek én ha egyszerűen nem is ismerem a gyerekemet, nem tudok róla semmit, mert nem tudom kifaggatni a szüleit?



2014. jún. 27. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig furcsa, amikor apuka pénzre hivatkozva hanyagolja a gyermekével való kapcsolattartást. Töröd magad eléggé?, azért manapság egy telefon nem olyan extrém drága. A nyárról meg annyit, hogy kérdezted, hogy miért nem jó a családnak, ha később viszed a gyereket el, mint ahogy megbeszéltétek? Lehet, be van táblázva, tábor, nagyszülőkkel való időpontok. Tudod én is ki lennék akadva, ha apám egy évben egyszer lenne hajlandó látni engem, tök mindegy, pénzre hivatkozva, vagy mire, és annak az időpontját is halogatná...
2014. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kellene egy telefon, és vannak olyan telefoncsomagok, amelyekkel a nap bizonyos időszakában ingyen lehet beszélni, az alapdíjért, és akkor akár kétnaponta is beszélgethetsz a gyerekeddel.
2014. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!