Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alkalmazzátok feszültségleveze...

Alkalmazzátok feszültséglevezetésre az ütögetéses módszert gyerekeiteknél?

Figyelt kérdés

Talán Vida Ági oldalán olvastam, hogy ha a gyerek hisztizik, mutassuk meg neki, hogy van egy tárgy (párna, ágy stb.) amit ütögethet), ezen levezetheti a feszültségét.

Aki ilyet alkalmaz, annál ez bevált?

Másfél éves múlt a lányom és a napokban kezdett átváltozni miniszörnyeteggé :)


2014. jún. 28. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy ez annyira hatásos lenne...most párnát üt,felnőttként tányért vág a falhoz.Persze,le kell vezetni a feszültséget,üljön le,nyugodjon meg,vegyen mély levegőt(ezt a szuperdadában láttam).Később felnőttként zenehallgatás,sport,stb feszültség levezetésre.

Főleg egy 1,5 évesnek nem mondanám,hogy üssön valamit,ha ideges,ő még annyira pici ehhez,hogy nagyon nem tudna különbséget tenni,így rövidesen a hiszti mellé ész nélküli csapkodás,verekedés is párosulna.

2014. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is olvastam, de nem Vida Ágitól és nem mostanában :)

gyermekpszichológustól, már nem emlékszem ki írta...


mi kipróbáltuk 2 éves kora körül, egy nagy plüss lett akit lehetett püfölni :)

jó kis birkózást rendezett, tetszett neki a dolog, aztán pár hét alatt lecsengett, azóta se vettük elő ezt a módszert (3 éve). de akkor ott jó volt, így visszaemlékezve :)

amúgy nem agresszív a gyerekem, soha nem ütött meg engem se mást se, oviban is ha kap, akkor se üt vissza, kis nyuszi :)

2014. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az ölelő módszert alkalmazom, nekem az vált be. Azt hiszem a szuperdadában láttam és kipróbáltam, nálunk bevált.
2014. jún. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!