Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok a beteg, lázas gyereke...

Nálatok a beteg, lázas gyerekeiteknél a nurofen, és panadol szirup mennyi idő múlva hatott?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy nálunk ez a kettő lázcsillapító nem fog beválni, mert majdnem 45-50-55 perc mire hatni kezd!:-( Bár ha lemegy a láza, akkor azért utána szerencsére kb. 5 óráig lázmentes....

Azon gondolkodom, hogy milyen lázcsillapítóval próbálkozzam legközelebb, ami hamarabb leviszi majd a lázát a lányomnak?

Kúppal is próbálkoztam , de sajnos eddig mindig azt értem el, hogy elkezdi ingerelni, és kivécézi:-(


2012. nov. 9. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem használok ilyeneket,igyekszem a gyomrát kikerülni,ezért kúpot kap.az nagyon hamar hat,és egész éjjel,a naturlandost használjuk

de látok nektek az nem válik be.

a fiam nagyon ritkán kakálja ki,mindig közvetlenül lefekvés előtt kapja,így már nem mozog vele

2012. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves és sajna mi is kikakiljuk a kúpot baba kora óta és a szirupot pedig ahogy benyelte sugárba kihányta igy a doktornőnk azt mondta amig nem volt 2 éves addig csak a szuri segitett azóta pedig a negyed algopiryn.Összetöröm és benyeletem teával.10percen belül nincs láz és 6-8 orán átt tart.aszt mondta régen is azt adták és tényleg bevált.elösször féltem,mert az van ráírva,hogy 12 éves kortól,de azóta már a másik gyermekemnél is alkalmaztam.
2012. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megmondom őszintén már én is gondolkodtam az Algopyrinben, csak nem mertem alkalmazni.
2012. nov. 9. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak a kórházban adtak makacs, magas lázra Cataflam szirupot, az hamar levitte, és utána 8-9 órán keresztül láztalan volt. Receptre kapható.
2012. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a gyerek szintén 3 éves.
2012. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi Nurofent szirupot használunk általában, de tényleg nagyon későn hat! Nálunk is kell jó 50 perc, míg hatni kezd. A múltkor mi is nagyon magas lázra Cataflam cseppet kaptunk, attól egész éjjel láztalan volt.
2012. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Legközelebb ha megyünk a doktornőhöz, akkor megemlítem neki a cataflam szirupot,mert akkor leszek nyugodt, ha lesz itthon másfajta lázcsillapító is.
2012. nov. 10. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

(4. vagyok)

Biztos jó lesz nektek is, én csak néztem, hogy milyen jól reagált rá a kisfiam szervezete. :-)

(Amúgy rosszul írtam, Cataflam csepp, nem szirup :-)

2012. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod kedves 4-es! :-)
2012. nov. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!