Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit alszik összesen 3...

Mennyit alszik összesen 3 évesetek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 21.30 - 6.00-ig alszik, délben pedig 2 - 2,5 órát. Még nem ovis, de mozgékonyan telnek a napjai, napi 2x2 órát van levegőn is (vagy többet).

Nagyon keveslem az éjszakai alvását, főleg hogy régebben simán aludt 7,30-ig is. Sok lenne már neki a déli alvás? Ébresszem meg?:(


Nálatok hogy van, mennyit alszanak a gyerekek?


2014. júl. 4. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem este 21:30-reggel 8:30,9-Ig alszik a lányom viszont délben nem szokott,ha véletlenül alszik akkor este 11 ora mire ujra elalszik.szerintem nincs baj a fiad alvásával mivel du.is alszik.
2014. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 lesz, de 3 évesen is hasonlóan aludt, mint amit te írtál. Annyi a különbség, hogy ő 22:00-tól 6:30-ig kb. Valamennyit csökkent a déli alvása, mostmár csak 1-1,5 óra, de sajnos előbb nem tudom elaltatni.
2014. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú, én meg azt hittem, ahogy telik az idő, úgy fog egyre tovább aludni reggel.:) Sok helyről hallom, hogy úgy kell már 8-kor ébreszteni szegény gyerekeket, amikor indulnak oviba. De legalább ilyen gond nálunk nem lesz.;)


(a délutáni alvásának azért örülök, sok mindent meg tudok olyankor én is csinálni, vagy csak pihizek.)

2014. júl. 4. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hónap múlva lesz 3 éves. Este 21 és 22 körül alszik el, van, hogy korábban. Reggel 9 és 10 között kel magától. Amikor bölcsi volt, keltettem fél 7-kor. Ebéd után 2 órát alszik.

Jól be van sötétítve a szobája? Az enyém akkor ébredt korán, amikor rásütött reggel a nap.

2014. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majdnem teljesen le van húzva a redőny. Egyszer próbáltam hogy totálsötétet csináltam nála, de akkor is ugyanígy kelt.
2014. júl. 4. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:

az enyém 3 évesen este fél 9-től reggel 7-ig aludt!Délben pedig 2 órát!

tehát a tied tényleg éjszaka kicsit kevessebbet alszik de ha nem nyűgös nem fáradt reggel vagy napközben akkor neki ennyi az alvásigénye!

2014. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!