Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel jatszik a masfel evesete...

Mivel jatszik a masfel evesetek ha kimentek a jatszoterre?

Figyelt kérdés
Miket visztek magatokkal, meg kocsiban vagy mar gyalog kozlekedtek? Kislanypm mar nagyon motorozna de nem er le a laba, nektek mar megy a motorozas?
2014. márc. 28. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyrészt csak a homokozós játékait visszük, de elő szokott fordulni, hogy labda is van nálunk. Még babakocsiba viszem, mert ha nem azzal mennénk sehogy sem tudnám hazacipelni :D Motorozni nem tud (pedig van neki, de nem nagyon érdekli). Sok hasonló korú gyerek jár oda, akik viszont motorral jönnek vagy éppen gyalog.
2014. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azt, amiket ti is említettetek.

Homokozó játék, ezt tudja használni, legalábbis a vödröt, a lapátot, a gereblyét és a szitát tudja már, a formákból meg én szoktam neki produkciózni.

Labda néha, de van, hogy más gyerek hoz le, és akkor azzal is engedik, hogy játszon.

Kismotor, most is láttam Tescoban, olyan, hogy nyuszifej van az elején, ez kisebb, mint a többi motor. Nem babakocsiba viszem, hanem sétálva vagy motoron, de a játszó nagyon közel van.

Ha messzebbi játszóra viszem, babakocsizunk, de oda ritkán megyünk.

Amúgy amit játszik: csecsemőhintán hintázik, vagy a homokozó vödrét hintáztatja, és "énekel" neki, hogy hinta-palinta, csúszdázik úgy, hogy én felteszem, ő lecsúszik, és homokozik, és labdázik, meg a rugós motoron egyedül hajtja már magát. Ha sok gyerek van, akkor van, hogy nézi őket, és az az ő kikapcsolódása pár percig:-) Lány amúgy, pont másfél éves.

2014. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, kislanyom is homokozik, a kiscsuzdan is lecsuszik, aztan a hinta az nagy slager most nala, enekel, visist, akkor ha van valamelyek gyereknek motorja, odamegy raul, de er oda a kis bokaja a kerekekhez, meg nem tudja lokni magat, viragot szed, stb,
2014. márc. 28. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Motorozik, hintázunk, homokozik, kavicsokat pakolgat, csúszdázunk, mászókázunk, labdázik. Másfél éves kisfiú
2014. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legalacsonyabb motorról leérne a lába, úgy emlékszem, 27 cm volt az ülőfelülete. Nem a nyulas, az nem volt jó semmire, hanem sima motor. A lányom 13 hónaposan már motorozott, de a fiam csak 2,5 évesen, alkat függő. Ha nincs messze a játszótér, én gyalog mennék (igy is tettem), hadd szokja, hogy arra kell menni, amerre te mondod. Egy szatyorban viszem a homokozócuccokat máig (most 4,5, 2,5 évesek).

Csúszdáztak 1,5 évesen, homokoztak, rugós cuccokra ültek fel, kavicsot pakoltak. Hintázni nem szerettek, a lányom még utálja, a fiam azóta megszerette :D

2014. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, a lányom 76 cm volt egy évesen, akkor már leért a lába a motorról annyira, hogy tudja hajtani. Vannak jó alacsony verziók :)
2014. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiamnak se nagyon ér le.

A játszótéren semmi nem érdekli, a kavicsokkal, földdel szeret játszani, azt gyúrja a kezével, dobálgatja.

2014. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy irtak mar, van kisebb moci is :) Az 1-esrol le kell erni a labanak.
2014. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most homokozni szeret, ahol homokot lát, ott hempereg, lapátol, kavicsot szed. A csúszdáról egyedül csúszik, úgy, hogy felrakom rá. Felmászni a lépcsőn oda segítséggel, aztán visszalépkedünk. Hintázni is szeret. A libikókát nem szereti. Motorunk nekünk is van, magas még neki, de nyáron már jó lesz. Mivel kislány, talán ezért nem érdekli nagyon. Otthon a lakásban néha felültetjük rá, de úgy tudom, amíg nem tud egyedül leszállni róla és felszállni rá, addig nem mehet vele, hiába tudja hajtani. Néha kocsival, néha gyalog viszem, pedig nincs közel, attól függ, jövünk-e rögtön haza vagy máshová is kell-e menni. Homokozószett és labda van nálunk is.
2014. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez
2014. ápr. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!