Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki béres cseppet ad gyerekéne...

Aki béres cseppet ad gyerekének, és tejet, kakaót is iszik reggel este hogy adja be a cseppet?

Figyelt kérdés
A hónap végétől szeretném elkezdeni adni lányaimnak,de olvastam,hogy rá van írva,hogy nem lehet tejjel bevenni,mert rontja a hatást.Nem is azzal akartam adni nekik,de gondolom 1,-1,5 óra el kell hogy teljen közte.A míg itthon vannak meg is tudom oldani,de mi van ha elkezdődik az ovi?Hogy adjam nekik majd reggel?
2014. júl. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
én fiam nem iszik kakaot se tejet ,viszont szörpöt kap a béres csepphez mert különben nem vené be ,mert annyira vacak az íze . én csak nyáron adom mert iskola időben nem tudom megoldani .
2014. júl. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggelihez mondjuk adj otthon teát,tedd abba.

Az oviban általában úgyis isznak tejterméket reggel,vagy tízóraira.

Ha mindenképpen meg akarod tartani a reggeli,esti kakaót,akkor mikor mész értük vigyél kis kulacsba teát,gyümilevet(csak ne narancsot,az is rontja a hatást),tedd be abba még otthon. Vagy ha melózol és ez nem kivitelezhető,akkor még vacsi előtt nem sokkal add nekik szörpben,teában.

De tegyél mellé mindenképp c vitamint,mert úgy jó a felszívódása!Nagyon tudom ajánlani azt,amit a DM-ben lehet kapni,por alakban van,feloldódik folyadékban,sokkal tovább elég mint pl a cebion.

2014. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!