Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhában viszitek oviba...

Milyen ruhában viszitek oviba gyermeketeket? Hány váltás ruha kell neki?

Figyelt kérdés
3 és fél éves kisfiam szeptemberben kezdi az óvodát. Nagyon kezdő vagyok a témában. Milyen ruhában szoktátok oviba vinni a gyerkőcötöket? Melegítőben vagy farmerban? Hány váltás ruha, cipő kell legyen neki az oviban?
2014. júl. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos leginkább két rész van, aki nagyon csinibe és aki melegitöbe.


Èn melegítö ellenes vagyok, a nagylányom még nadrágot sem vesz fel, de hát lányoknál nem nagy gond, mert leggins alegkényelmesebb dolog mind gyereknek mind felnöttnek.


Szerencsére külföldön élek és itt a fiuk sem egyszerü melegítökben járnak, hanem az anyukák varrnak vagy vesznek a gyerekeknek szuper vicces anyagokból kényelmes nadrágokat. Ha kisfiam lenne akkor tuti ilyenbe menne.

A kisebbik szeret nadrágban lenni, ö rá sem adok melegítöt, még itthon sem, inkább gumis derekú kényelmes farmert, vagy más kényelmes rugalmas anyagú nadrágot.

2014. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam épp túl van a kiscsoporton :)

Nálunk elmondták,hogy melegítőben,mert az kényelmes nekik,plusz öltözni is sokkal egyszerűbb neki... ebből az lett,hogy én lelkesen bevásároltam egy halom szabadidő alsót...és szinte mindenki csinosan járatta a gyerekét,így amikor ruha méretet váltottunk,akkor olyan farmerokat és csinibb nadrágokat vettem neki,amiknek gumis a dereka...ne az én gyerekem legyen már a legszakadtabb :(

Váltás ruha nekünk nagyon ritkán volt befogva,ez a gyerektől függ,mennyire szobatiszta,mennyire eszik szépen, kézmosásnál összevizezi-e a ruháját,udvaron mennyire homokozós fajta :) Igaz én mindenből 2-2 db-ot tartottam a polcon.(nadrág,póló,zokni,kisgatyó)A váltócipőn kívül (a benti szandál)csere utcai cipőnk nem volt,viszont a tornacipő az mindig bent volt. Én inkább a téli időszakban "szenvedtem"...legyen rajta harisnya,ne legyen...az óvónők előszeretettel nem adták rá az udvarra az overált,de bent meg meleg volt nagyon :(

2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Az oviba "elmenős" tehát nem játszós ruhába viszem reggel a fiamat,pl.farmer + póló + kardigán.Ott átöltöztetem pamut melegítő naciba és másik pólóba + szandiba. Mindig van a zsákjában 2 váltás alsónaci + zokni, egy benti szerelés (melegítő+póló) és egy kinti szerelés (nadrág,hosszú ujjú felső,kardigán,sportcipő) amibe átöltözik ha mennek ki az udvarra.Természetesen időjárás függvényében kell majd neki másik kabátot,overált is vinned,ha nem akarod hogy abba vigyék ki az udvarra amiben viszed az oviba.
2014. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Is-is :)

Bentre melegítőt viszek, kintre farmernacit. Váltásnak 2 garnitúra volt bent fixen kicsoportban.

2014. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én abba viszem és vitem is a gyereket amibe bent is lehet ,de ez most a lányomnál ,nem melegitő nadrág ,inkább legings,poloval vagy kisruha poloval,stb viszont váltásnak1-1 db mindenböl van a zsákjában.
2014. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!