Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 és fél hós kislányom 9...

13 és fél hós kislányom 9 kg-os. A 7-18 kg-osnak való pelust használjuk, de már mindent kipróbáltunk és mind átázik másfél óra alatt. Napi 8-9 db is elfogy+több váltás ruha. Milyen pelust vegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom sokat iszik, bár az orvos szerint normális ez a mannyiség. Minden pelus (még a márkásak is) átáznak, max. 2 óránként cserélni kell. Éjjel pedig katasztrófa, hogy akár 2x is átázik. És nemcsak oldalt folyik ki, hanem a felülete is csupa "lé". A régebben jó alvó babám sírva ébred többször is emiatt. Kérlek segítsetek!
2009. dec. 10. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a liberó jött be,csak és kizárolag ez bir ki egy éjszakát átázás nélkül!Probáltátok azt?Esetleg egy mérettel nagyobbat ha vennél belöle,aztalán több nedvességet birna elvezetni?!
2009. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdésed, először arra gondoltam, hogy tuti nem jó a méret, és azért folyik ki. Az is lehet, hogy túl nagy neki, és nem feszül rá kellően a lábánál, és azért folyik ki. Bár ahogy kiveszem az írásodból, szerinted nem a mérettel van a gond. De másra nem tudok gondolni!

Én is használtam sokféle pelenkát, olcsót is, drágát is, de mindig csak akkor folyt ki, ha nem stimmelt a méret.

A lányom már nagy, 3 éves, éjszakára még pelenkás, néha annyira tele van a pelus, hogy olyan nehéz, hogy embert lehetne vele ölni. De még sosem tapasztaltam olyat, hogy a pelenka felülete átnedvesedett volna!!!! Nálatok is azért lehet kívülről is nedves, mert szerintem ahogy melléfolyik, kívülről rákenődik.

Nem vedd kritizálásnak, de amikor pelenkázol, alaposan ellenőrizd, hogy kellően zár-a combjánál a pelus? Esetleg húzd szorosabbra a tépőzárat!

Ennyi idősen már a gyerekek ritkábban, de nagyobb adagokban pisilnek. Így hirtelen "árasztja el" a pelust, és ha rés van, tuti kifolyik!!!

2009. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ázik át, mert nagy a méret.

Nem tudom ki az a hülye, aki kitalálta, hogy egy 9 kg gyerek olyan pelust viseljen, mint egy 18 kg.

Szóval mi Huggiest használunk 9 kg-os fiamra, mert annak a mérete 8-14kg.

Napi 5 pelust használunk!

2009. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probald ki a DM-es Babylove-ot nekunk nagyon bevalt, vagy a Rossmannban is jo a pelusuk. Nekunk is eleinte ez volt a gond ( 9kg-os kisfiu anyukaja),nekunk ez a ketto bevallt.
2009. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Libero sajna nem jött be, mert a hátán van gumi és így is kifolyik. A Pampersen meg egyáltalán nincs. De a DM-es jó volt sokáig, mert az oldalt gumis, de már az is kifolyik. A kislányom magas és vékonyka (a combja is), talán tényleg a mérettel van baj. Van tapasztalata valakinek a Lidl-s, Aldi-s, Penny-s pelusokkal? És a bugyipelussal? Bár az is csak nagyobb méretben van.
2009. dec. 10. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok, nekünk a pennys- ből kifolyt a cucc.

Ha van Dm pont gyűjtőd a Huggiest 72 darabost kuponnal megveheted 2900 Ft ért, én így szoktam.

2009. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocska 3. voltam, nem 2.
2009. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ott szoktam venni mindet, főleg a DM-est. Megpróbálom a Huggiest.
2009. dec. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!