Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok 1 éves gyereknek...

Adnátok 1 éves gyereknek gagyi szörpöt, ami tele van E betűkkel, és semmi gyümölcstartalma nincs?

Figyelt kérdés
A nagyobb élelmiszerboltok saját márkás 2 literes kiszerelésű termékeire gondolok.Anyósom nem fogja fel,hogy én nem akarom,nem is fogom ilyenekkel tömni a gyerekem,gyümölcsléből is megveszem neki a jobbat,drágábbat,elég ha nekünk kell ilyen sz.rt inni!
2014. júl. 15. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
nem,soha,csakis itthon készült szörpöt adok neki,esetleg teát,de leginkább vizet. ennek ellenére egyszer a szomszédban hagytam 10 percre,ez alatt az idő alatt megvedelt 3 x2,5 dl-es üveggel ebből a leggagyibb meggyszörpből. holott a legfinomabb háziból otthon nem iszik meg egyszerre egy fél üveggel sem. ettől függetlenül nem adok neki,de fircsállom,h. az a sz.ar ízű vacak bezzeg megy...
2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki cukor ellenes az azt adja a gyermekének, aki meg nem, az a Piroskát, Siót veszi, ami full cukor.

Én főzöm a szörpöt, jó sok cukorral:)

Heti 1 üveg fogy

2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a jó szándék vezérli a mamát, de nem, természetesen, nem engedném. Megmondanám, hogy adjon neki vizet, az nem roncsolja a fogait. Nem kell minősíteni, amit adna, gondolom, jó indulattal adja, arra futja, nem ez a gond. Nálunk is szóba jött az ilyesmi, 11 hónapos a kislányunk, de nem kaphat édességet, szörpöt, semmi ilyet. Tízóraira kap babakekszet, pufit vagy kölesgolyót "nasiként", és egy kis napindító gyümölcslevet (Hipp-es a kedvenc), de a nap folyamán már csak víz kerül a cumisüvegbe. El kell mondani a mamának, hogy már most elromolhatnak a fogai, fájhat neki, csak víz, más semmi.
2014. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi sem veszünk szörpöt, inkább csinálok. Mindenkinek a lelkére kötöttem, hogy kerüljék a szintetikus kajákat, nem mekibe visszük pótebédelni, meg hasonlók. Kedves mama igazán nagyon szeret a gyerek hasán spórolni nálunk is, én úgy küldöm oda a gyereket, hogy van nála normális minőségű innivaló, ne a Tesco colát igya egész hétvégén. És reménykedem benne, hogy tisztel minket annyira, hogy nem szoktatja a gyereket ilyenekre.
2014. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék neki ilyet, nem is adtam soha. Nekem is volt értetlen anyósom, folyton résen kellett lennem, mert a 6 hónapos gyerekemet "madártejjel" (nyers házi tej + nyers tojássárgája + cukor)akarta "szintre hozni", mert soványnak találta. (Nem volt sovány egyébként...)Amikor azt mondtam, hogy ennyi idős gyereknek ez még nem való, akkor csak kinevetett, mert ő ezt adta az ő gyerekeinek is, és nem lett semmi bajuk...
2014. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Vizen kívül mi sem iszunk mást, és a gyerek sem. A drága gyümölcslé sem jobb, az is csak kamu, tele cukorral, sok termék sűrítményből lett higítva, a sürítmény meg cukrozva van (élelmiszermérnök vagyok). A vizet javaslom, és a 100%-os zöld teát (majd ha idősebb lesz). A többi cukros lónyálat hagyjátok a fenébe!
2014. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hagyom anyósnál egyedül így alapból ilyen ügyek elkerülnek, tedd te is ezt és minden megoldva.
2014. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is házi szörpöt adok a gyerekeimnek(bodza,eper,meggy)és jó fel hígítom nekik épp hogy beszínezi a vízet!Amúgy sima vízet is isznak!Ja és mostanába pár üveggel csináltam úgy hogy nem cukorral hanem eritrittel.
2014. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes. Ma volt egy kérdés ahol meleg ebédre nincs idejük az embereknek főzni de szörpöt főzi van.
2014. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a szörpöt nem kell főzni :P legalábbis én nem főzöm :)
2014. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!