Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire van szüksége egy középső...

Mire van szüksége egy középső csoportos gyereknek az óvodába?

Figyelt kérdés

Miket kérnek az oviba , miket kell beadni, hány váltó ruha stb...Mik azok a + dolgok amik jók ha vannak az oviba?

Elvált apuka kérdése.



2014. júl. 13. 08:39
 1/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
11%
na jó,pl. Pizsama,törölköző,szalvéta,fogkefe,szappan,szerintem így kb. ennyi! & csak visszaemlékeztem az ovis koromra! Remélem segítettem! Üdv:. 22 Lány.
2014. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
en valto ruhat is tennek.mindenbol ott hagynek kettot.2 polo,2 nadrag,2 gatya stb.de ha megkerdezed az ovonot szivesen segit neked.
2014. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Óvónőt vagy ismerős anyukát kérdezz meg. Nálunk pl pipere+törölköző nem kell. Váltóruha annál inkább: alsónemű, zokni, nadrág, póló, hosszú ujjú felső, cipők, tornacucc. Ágynemű, nyáron naptej.
2014. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ovinként változó, hogy mit kérnek. Valahol bekérik a tisztasági csomagot (zsepi, szalvéta, wc papír, szappan, fogkrém, fogkefe stb) nálunk pénzt szednek rá, félévente 5000 ft. Ebben a rajzlapok, ceruzák, festékek stb is benne vannak.

Kell a szekrényükbe egy ruhazsák, amibe 2 adag váltás ruha kell, ha leöntené magát, vagy összekoszolja...

Nyáron szoktak kérni naptejet. Benti cipőt, torna felszerelést. Ha ott is alszik, akkor ovis méretű ágynemű szett. Kispárna, takaró, lepedő +pizsama, papucs. De ez is változó lehet, valahol csak huzatot kérnek, valahol semmit. Meg kell kérdezni.

2014. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy váltás ruha a zsákba: alsó, zokni, póló, vékonyabb felső, nadrág)

Nem kell vinni fogmosáshoz semmit, mert adnak. Erre rá kell kérdezned, szerintem sok helyen tisztasági csomagot kell vinni.


Egy kispárna kellett még huzattal.

2014. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!