Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyermeknek lehet már...

4 éves gyermeknek lehet már venni emeletes ágyat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk emeletes van, a gyerekeim 4és 2évesek voltak, mikor elkezdtük használni, a kiságy kellett a legkisebbiknek. Most már a nagy 6éves és külön szobába költözött, a két kisebb akik most 4és 2évesek - ők alszanak a másik szobában a kicsi lent a nagyobbik fent.
2014. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3 és fél évesen kapott Kura megfordítható agyat. Ez nem olyan magas. Az elejétől a tetején alszik, mert a testvére alszik lenn.

Nem engedjük egyedül fel-le mászni, mert meredek a létra és raktunk még leesésgátlót a fejrészéhez és az oldalához. A létrafeljárónál pedig egy nagy párna van. Nagyon szereti a "sátoros ágyát", sosem félt benne.

A tetején lévő alvókuckó a leesés ellen semmi védelmet nem nyújt, de biztonságérzetet nyújt a kicsiknek.

Nagy magas emeletes ágyba nem mertem volna őket berakni. A kicsi is még csak két éves nálunk.

2014. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miis pont most vennénk. 2 és 4 éves. Utolsó válaszoló. A kura ágyban csak lent vagy fent lehet aludni? Két gyerek nem tud egyszerre?
2014. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lent is lehet aludni, mi vettünk bele ágyrácsot és még egy 15 cm vastag matracot matracot alulra. (A fentibe adnak ágyrácsot, csak lentre nem.)

Kicsi a hely, nem tud benne felállni a kétévesem sem, de az a jó, legalább nem ugrálják szét. Fent pedig főleg nem ugrálhatnak!

Mindkettő szereti a kis kuckóját.

2014. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi. én is így gondoltam. Most néztem a képet az ágyról. Nagyon tetszik. Olyan igazi emeletes ágyat még nem vennék,ahhoz még kicsik.
2014. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom 3 éves volt,a fiam 1,5 éves,mikor megkapták! Nem volt gond.Lányom már 15 hós kora óta rendes ágyban alszik,így nem volt szokatlan,csak magasabb.
2014. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!