Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyesen levo 1 gyermekes...

Gyesen levo 1 gyermekes anyukak, hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok le, hogy mikor keltek, fekszetek, mikor foglalkoztok csak a kicsivel, mikor vasaroltok be, foztok, mostok, tartjatok rendben a hazat, (amennyben vannak, allatokat, kertet) mikor mentek setalni, jatszoterre, es mennyi idotok van a ferjetekre, csaladra, baratokra, foleg ha messzebb laknak esetleg mas varosban. Elore is koszi a valaszokat!
2014. júl. 17. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
25 hónapos a fiam, alapesetben délelőtt már csanában van, de most éppen beteg. Ha teljes napra beszokik, akkor én tanulni fogok a szakvizsgáimra. Most, hogy itthon van, így néz ki egy napunk: reggel fél 8-kor kel (én 6-kor), 10-ig játszik, mesét néz, én végzem a dolgomat. 10-kor lemegyünk motorozni, játszótérre. Fél 12 körül ebéd, aztán alvás fél 4-ig. Ezután általában átmegyünk apuékhoz vagy itthon játszunk. Esténként a barátainkkal lent vagyunk (nem minden este, de sokszor) egy közeli cukrászdában, a gyerekek motoroznak, játszanak, mi megiszunk egy limonádét, eszünk egy fagyit és beszélgetünk. Este fél 8-kor fürdés, 8-kor alvás. Innentől van időnk egymásra. A családra is van elég időm, úgy érzem.
2014. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi01 ***** válasza:
24%
26 hónapos, fél 8 koörül kel reggelizünk, olyan fél 10 re legkésőbb megfőzök, v már előző este, délelőtt kint vagyunk jáccin. Fél 12 kor ebéd, fél 1 körûl alszik, fél 3 kor felkel uzsizunk, utana kint vagyunk . Este fel )7 korul vacsi, 8 korul furdik, aztan alvas.
2014. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
8 hónapos a kisfiam. 6kor kelek, elmegyek futni. 7kor közösen reggelizünk, majd apa elmegy dolgozni. Mi játsszunk tízóraiig. 10kor eszik, majd megy aludni. Délig alszik, addig házimunkával bőven végzek. Felkel, játék majd ebéd :) kettesben megebédelünk. Itthon játsszunk ilyenkor, mert kint nagyon meleg van, 2-4ig újra lefekszik aludni (most is alszik épp :) ez az én szabadidőm, olvasok, netezek, filmet nézek, tanulok, ha van munka (itthonról szoktam néha), akkor megcsinálom. 4kor uzsizunk, majd megyünk sétálni. Játszótérre, vagy csak úgy. 6körül jövünk haza (ekkorra már apa is hazaér bőven). Játszanak én vacsorát főzök (és a másnapi ebédet is), majd vacsorázunk és utána fürdés és alvás. Kisfiúnk 8kor alszik, mi 10-11 felé fekszünk, ez a mi időnk kettesben a férjemmel. A bevásárlást hétvégére időzítjük, ha apróságok kellenek, akkor a délutáni séta végén beugrunk a kisboltba. Rokonokra és barátokra a hétvége van.
2014. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Tgyas-on vagyok,szerintem majdnem mindegy :-)

7 hetes a fiam.Reggel 7-fél 8kor kel,3 óránként eszik nagyjából.Lefejt tejet és tápszert kap.

Délelőttönként elég sok szaladgálás szokott lenni:1 hós tanácsadás,csípőszűrés,eredményt vissza stb.

Ha nem kell sehová menni,akkor:

hetente 1x megyünk boltba,mindent akkor veszünk meg(autóval;az út 2x10 perc). Ez rögtön a reggeli után.

Következő etetés fél 11,akkorra érünk haza.Etetés után ebédet főzök 2-3 napra.Következő etetésig tanulok(szeptembertől folytatom a munka mellett elkezdett sulimat)vagy házimunka.Délután szoktunk sétálni,estefelé inkább,de nem minden nap jutunk el.Kedvesemre is marad idő,fél 4kor haza ér,utána miénk a délután hármasban.

Ha kertészkedni kell(fűnyírás) azt a reggeli etetés után oldom meg(kb 3000 négyzetméter füves terület) Locsolni kétnaponta szoktam(csak tuják,fenyők,díszfüvek vannak)

Rokonlátogatás: hétvégente,ha nincs meleg és persze nem megyünk minden hétvégén.Anyukám 160 km-re;ő szokott jönni.Szüleink 40 km-re,kb egy irányban.Nagymamám 50 km-re,de egy másik irányban.Szóval nehezen jutunk el mindenhová és nem túl sűrűn.

2014. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 hónapos a kislányom

Én fél 8-kor kelek, megreggelizek, felöltözök, eltervezem a napot. A lányom fél 9-kor kel, ilyenkor anyatejet kap. 10-kor tízórai. Délelőtt játszunk. Délben alszik 1 órát, fél 1-kor ebédelünk. Délután bevásárolunk és/vagy elmegyünk a játszótérre. 4-kor alszik én ekkor takarítok. Este felé szoktunk a barátokkal, ismerősökkel találkozni (max. 1 órát), 7-kor vacsora, fél 8-kor fürdés, 8-kor anyatejet kap és alvás.

2014. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!