Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszaka csikorgatja a fogát...

Éjszaka csikorgatja a fogát egy ideje 5 éves kislányom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten róla,elvittem fogorvoshoz de csak a fogait nézte(állkapocs nem),jövőhéten viszem fül orr gégészetre.Várom hasonló cipőben jártak tapasztalatait!!!

2014. júl. 17. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyrészt szorongásból adódik az ilyen.Gondold át milyen félelmek lehetnek benne és mitől.
2014. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cumizott?

Te is megtudod nézni az állkapcsát, a fogorvos is nézte, mert azt abból meg tudja állapítani hogy áll, hogy hogy zárja össze a fogait a gyerek.

Ha az alsó fog sora a felső mögött van, az a jó!

Ha az alsó fog sora a felső előtt van, ha ősze zárja a fogait az rossz!

De ha a két fog sora úgy zár össze hogy pont össze érnek, Farkas harapás, az is rossz.

Ilyenkor van fogcsikorgatás éjjel.

2014. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lelki oka is lehet, ha valami bántja, zavarja.

Itthon nem veszekedtek? Nem lett kistesó?

2014. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen gondoltam hogy valami lelki dolog.Apuka külföldön dolgozik,én meg sokat morgolódok(kislányom szerint is. :(,:)meg még ezer tényező lehet.Mit tegyek,mi lenne a helyes,jó?
2014. júl. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!