Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kisgyermeketek...

Két éves kisgyermeketek mennyit eszik reggel?

Figyelt kérdés

Pár falatot vagy fél szelet kenyér adagja elfogy?

Megissza a tápszert kisfiam kb fél 8-8 között. 9 körül már enni kér,megy a hűtőhöz és pakol. Eszik, de nem sokat, de nyafog,hogy mamma-mamma. Éhes... Van,hogy egy fél szelet kenyér se fogy el, csak pár falat.. Nálatok is változó a mennyiség? Köszi,ha írtok!



2014. júl. 26. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mért fontos? Mért nem ehet annyit, amennyit csak szeretne?
2014. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi már kakaót iszunk de ugyan így van mint ahogy leírtad! Van hogy majd meg akar hajni éhen :D és eszik is jócskán! De van hogy úgy kell belé imádkozni a kaját! Mert ugye ő már reggeli után nyitja az ajtót és mondja hogy Anya játszóra hintázni! Sz óval muszály valamennyit ennie! De egyébkén nincs ok aggódásra! Mi sem eszünk minden nap ugyan annyit! Ha éhes úgyis kérni fogja! :) Néha én is ilyen vagy! Ennék is meg nem is! Éhes is vagyok meg nem is! Szerintem semmi baj ezzel! :)
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!