Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 hete voltunk a Balatonon,...

2 hete voltunk a Balatonon, azóta hasmenése van a lányomnak. összefügghet?

Figyelt kérdés
Nem ment bele a balcsiban. medencébe viszont igen,ahol nyelt vizet is az biztos. Akkor azt gondoltam,hogy amiatt van ott hasmenése,de még mindig tart. Nem tipikus hasmenés,szóval nem napi 10x súlyos formában. Hanem csak 2-3x az viszont nyálkás. Semmi más tünete nincsen,eszik is rendesen. A hasmenés elött 2 napig mondta,h fáj a hasa,de azóta nem mondja már.
2014. júl. 29. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár napig azért szerintem egy kis Normaflore-t adj, igen, lehetséges, mi is ott szedtünk össze mást(calicii-t), de addig 'jó', amíg nem hány.. jobbulást!
2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azért elvinném az orvoshoz egy székletminta kíséretében. Egyébként probiotikumot adnék.
2014. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi,hála Isten más tünete nincsen. De már aggódom :(
2014. júl. 29. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán. Bárhova elmentek nyaralni, még ha nem is fürdőhelyre, találkozhat olyan bacikkal, amik a megszokott környezetében nincsenek. Én nem esnék kétségbe, ha nem hány, jó a közérzete és van étvágya. Adj neki élőflórás joghurtot, probiotikumot. Ételekből jót tesz a banán, a húsleves leveszöldségekkel. Ha lehet, most egy kis ideig ne igyon tejet, ne egyen nehezen emészthető zöldségféléket, savanyú (savas) gyömölcsöket.
2014. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,sajnos a tej mellőzését nem tudom kivitelezni,mert reggel és este is megiszik 2,5 decit.
2014. júl. 30. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor langyos tejet adj neki, és tegyél bele minden alkalommal ProKid-et, vagy más probiotikumot, amit tejbe lehet tenni.
2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Laktív kidet kap minden nap. Igaz azt sem tudom,hogy kaphatna e,mert 3 év alatt nem adható,de a patikus ezt adta. Azt orvost meg nem érem el :(
2014. júl. 30. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem nem lesz semmi gond. Ha durvább, folyós, gyakori hasmenése lenne, és mellette nem pisil, akkor mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Napi 2-3 nyálkás hasmenés, ha amúgy nincs rosszul, nem fáj a hasa, szerintem otthon kezelhető. Mennyi idős a lányod? Ha nagyon aggódsz, adhatsz neki Smecta port (a fiaim utálták és nem bírtam velük megitatni, de hátha nálatok beválik) vagy ha az nem megy, széntablettát vegyél, bontsd ki a kapszulát és tedd a port 2-3 dl édes teába. A teában nem tűnik fel annyira a színe :) Amúgy a nagyobbik fiammal viccelődtünk rajta, hogy fekete tea, és simán megitta mindkét gyerekem.
2014. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,már tegnap is meg ma is nem volt gond,kapja a probiotikumot és szerintem használ, Hál' Isten . :)
2014. júl. 31. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!