Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van olyan nap,...

Nálatok is van olyan nap, hogy nem eszi meg a gyermeked azt, amit eddig szeretett?

Figyelt kérdés

20 hónapos a lányom.Szépen eszik már mindent,nem válogatós.Ma zöldbabfőzeléket csináltam fasirttal.

Leültünk enni.Adtam neki egy kanállal,lenyelte.Majd a következőnél elfordult,mondta,hogy nem kell.

Utána hiába próbálkoztam,nem volt hajlandó megenni,csak fújolt.Pedig eddig imádta,két tányérral is megevett olykor.

Nálatok is van ilyen,hogy nem eszi meg amit eddig igen??


2014. júl. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj, persze.
2014. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy!

Elgondolkodom néha, hogyan tud egy ilyen pici baba naponta változtatni az ízlésén! Egyik nap imádja és már el kell vennem tőle annyit eszik, másik nap meg csak dobálja le/kiköpi/fintorog.

2014. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes, és ha nagyobb lesz csak rosszabb lesz. Lányom most 4 éves, és korszakok vannak, amikor megeszi a sajtot, aztán közli, hogy most nem szeretem a sajtot. Most éppen a májkrémet utálja, amit eddig megevett szívesen. De a kisebbik lányom nem ilyen. De ez természetes, hogy egyszer ezt máskor azt szereti. Nem agyalok rajta. De azért azt csinálom, hogy mindig megkapja maga elé amit gondolok, hogy ez a vacsi mondjuk, és ha nem tetszik akkor alkudozunk, hogy ezt meg kell kell kóstolni és ha mégsem okés, akkor lehet helyette ez vagy az, de ez legalább egyen bele, hogy tudja, hogy tuti nem ízlik neki. Volt, hogy így visszaszeretett valamibe:) Pl gombát nem ette meg egy ideig, aztán mondtam neki, hogy jó, de válogasd ki akkor levesből:) megkóstolta végül egyszer, mert megunta, hogy válogatnia kell, ha gomba van,és fél után újra megette és most éppen megeszi megint.
2014. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!