Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj az, ha a lányom szinte...

Baj az, ha a lányom szinte csak kubut iszik?

Figyelt kérdés
Mást nem is nagyon hajlandó inni, esetleg nagy melegben ha nagyon szomjas, megissza a vizet is, de amúgy mindig csak a kubu, egyszerűen imádja. Semmi mást nem iszik, de ezt viszont elég nagy mennyiségben. Ma vacsorát nem is evett, nem volt éhes, megivott helyette egy üveg kubut.
2014. aug. 9. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

szerintem önmagában is baj, cukros vacak, na de vacsora helyett?

tuti nem egészséges...

2014. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy baj.

Egy cukros, sűrítményből készült lötty.

Próbáld úgy, hogy egyre jobban és jobban hígítva adod neki, hátha úgy visszaszokik a vízre.

Nagyon nem kellene ilyen vackokat innia, még felnőttként sem, nemhogy egy fejlődésben lévő szervezetnek.

2014. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szupermari válasza:
81%
Hát láttam már családba kirohadt fogú gyereket a cukros levek miatt.
2014. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert hagyod!

Nem eszik, akkor nem eszik, ennyi!

Nem adunk vacsira helyett édes vackot, amivel eltelíti magát!

Ennyi erővel gumicukorkát is adhatták volna neki vacsira!

Szerinted egészséges a kubu?

Olyan mintha bármilyen más gyümölcslevet adnál neki. Cukrozott gyümölcssűrítmény.

2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem túl jó.Rokonságban is van egy kislány aki kisebb korában csak kubut ivott,a foga is megsínylették.Nem szuvasodtak,de annyira "elkopott" a sok cukros löttytől,hogy kb fele akkorák lettek mint egy normál fog.A meg a másik a sok répától be volt sárgulva.
2014. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

A Kubut higitsd min. fele-fele aranyban. HA nincs vacsi nem baj, jo ejszakat, megkapja a tejet, es reggel talalkozunk. En nem adnek este Kubut....maskor sem igazan mondjuk :D


Szerintem ne hari, de ez a te hibad. Nem csak a viz van es a Kubu. Nekem sem issza a vizet. Most mar valamennyire igen mondjuk. En 20 ml almalehaz adtam 80 ml vizet. Persze kap gyumolcslevet is, de nem ez a donto. Es nem minden nap.

2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
igen mert be fog sárgulni a gyerek a sok répalétöl és még tömény is .csökensd jelentösen a kubu fogyasztást ,és enni valo helyett nincs kubu .
2014. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen, eleg nagy baj. A kubu nem oltja a szomjat, sot...
2014. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Az én lányom is csak kubut iszik, még vízből is csak az ízesített kubusat. Sose itta meg a vízet, még csecsemő korában sem. A fogai köszönjük, de remekül vannak, gyönyörű hófehér fogsora van, mint ahogy nekem is, 33 éves vagyok, tini korom óta nem volt gond a fogaimmal, még terhesség alatt sem. Sok múlik a helyes fogmosáson. Ha egy gyerek fogai szuvasodnak, az azért van, mert nincs rendesen megmosva. 5 éves a lányom, de miután ő megmosta, én is átmosom neki. Viszont ennivaló helyett nem hagynám, hogy igyon.
2014. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Brutál mennyiségű cukor van benne. A cukor pedig elveszi az étvágyát. Legalább próbáld meg hígítani neki. És persze, nyilván azért nem iszik mást, mert mindig megveszitek neki a Kubut :) Nem hülyék ám a gyerekek, nálunk is mindig ez van, enné a gumicukrot meg a cukros löttyöt egész nap, ha hagynánk. Álljatok a sarkatokra, ti vagytok a szülei, igya meg a vizet is, és egyen vacsit, aztán kap egy fél Kubut esetleg.
2014. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!