Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisgyereknél 2napja...

2,5 éves kisgyereknél 2napja hőemelkedés, gyenge láz, a torka nem piros, nem is fáj. Lehet ez ilyen vírus? Hőemelkedéssel nem mentünk orvoshoz.

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet azért ma már elvinném dokihoz mert pl lehet egy fülgyulladása amit te nem látsz!Inkább néze meg doki,imkább legyen egy fölösleges körötök mint valami többel bekötni!

De ha csak hőemelkedés akkor tuti valami vírus "csak",lehet holnapra már jobban is lesz!

2014. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hőemelkedéssel én nem viszem még dokihoz, ha nincs más panasz, de amint lázas lesz és nem múlik el 1 nap alatt, akkor szerintem a biztonság kedvéért menjél el vele dokihoz.

nálunk volt ilyen:

nézd meg, nincsenek-e kiütései (piros pici pöttyök). akkor az fertőző is.

ezt csak úgy rdekességképpen írtam, mert nekünk 2 nap láz után jöttek pöttyök

2014. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!