Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Optikában lévő szemorvos is...

Optikában lévő szemorvos is ugyanazt a vizsgálatot nyújtja, mint pl az SZTK-ban lévő szemészeten?

Figyelt kérdés
SZTK-ban voltunk szemészeten szemprobléma miatt,de nem kaptam választ a problémára, és csak futószalagos a vizsgálat,kapkodás az egész. Kinéztem magán szemorvost,egy optikában rendel, nem csak a szemüveget sózzák ilyen helyen az emberrre? Vagy ez is rendes rendelés? Az irja,rendelő és optika
2014. aug. 12. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

ha azt írja, rendelő és optika akkor nem feltétlen sóznak rád szemüveget.

én ofotértbe járok, de általában akkor megyek, ha szemüveget is szeretnék csináltatni újat, ebben az esetben ingyenes a vizsgálat. de ez csak szembemérés, vagy minek hívják...:) nem tudom nektek milyen problémátok van, szerintem nyugodtan menjetek optikába a gondotokkal, biztos hogy kedvesebbek és segítőkészebbek mint az sztk-ban.

2014. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!