Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki a legjobb gyermek szemorvos...

Ki a legjobb gyermek szemorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján.
2012. febr. 23. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig Dr. Mester Erzsébet tetszett a legjobban szakmailag.

[link]

2012. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ide bárki mehet?vagy csak aki ide tartozik,xi ker.esek vagyunk
2012. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi lassan 1 éve járunk Dr Szamosi Anna doktornőhöz a Mária utcai szemklinikára(Semmelweis),és tökéletesen megvagyunk vele elégedve!

2012. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Mi nagyon sok évvel ezelőtt kerültünk a Főorvos nőhöz ( Mester Erzsébethez), ha jól emlékszem ő ott a legelismertebb doktornő és főorvosi státuszban van.

Akkor Budapest távoli kerületében laktunk, de ez volt a város egyetlen koraszülött szemészete is egyben, így mehettünk oda. Nagyon lelkiismeretes, gondos orvos, jól felszerelt vizsgálókkal.

Évekig jártunk hozzá, de nagyon hosszú a várakozás, 2-3 hónap, így elmaradoztunk.

Időközben kiköltöztünk a városból, de nem volt gond, akkor is mehettünk.

Szerintem hívd fel, és érdeklődj!

2012. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak:

Mi ide jártunk korábban (mármint a Gyöngyösi utcai rendelőbe) és mielőtt elköltöztünk megkérdeztük, hogy visszamehetünk később is, de azt mondták, hogy NEM, csak a IV és XIII kerületiek mehetnek. Ez 1 éve volt, nem tudom változott-e.

2012. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!