Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért irritál bárkit is, ha...

Miért irritál bárkit is, ha valaki babakocsizik 2-2,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
A babakocsikat eleve kb. 15 kilóig tervezik, ami egy átlagos 3-3,5 éves súlya.
2014. aug. 12. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Mert nekik már nincs rá szükségük, és ezzel is bizonyítva látják, hogy ők mennyivel jobban csinálják, mint a másik. Ez kb. ugyanolyan, mint a hamar szobatisztává váló gyerekek anyukái gyakran szeretik mélységesen megvetni azokat, akik csak később tudják elhagyni a pelust. Mivel tudjuk, hogy hosszú távon egyiknek sincs semmi jelentősége, a legcélszerűbb figyelmen kívül hagyni őket. :)
2014. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%
Tőlem is kérdezték már sajnálkozva mikor a 20 hónapos lányomat a hátamra kötve mentem bevásárolni, hogy jaj még nem tud járni? :)))
2014. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, te mit foglalkozol ezzel.

Ki nem sz.a....r.ja le, ha neked kényelmes babakocsival és a gyerek is szereti, akkor nem mindegy?

2014. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Bennem is az fogalmazódott meg, hogy nem édesmindegy, mikor hagyja el valaki a kocsit? Ahogy egyik gyerek 1 évesen eszik önállóan, a másik 3 évesen, vagy 10 hónaposan jár, a másik csak másfél évesen.


Persze, nekem nem számít, sosem érdekelt ebben a tekintetben más véleménye, csak nem értem ezt a nagy "lenézést". Mintha meg lehetne magyarázni egy 2 évesnek, hogy ciki babakocsiba ülni :)

2014. aug. 12. 20:57
 5/33 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk azért már egy 3 éves gyerek, aki oviba megy, elég durva babakocsiban, főleg, hogy rengeteg mozgásigényük van, úgyhogy kötve hiszem, hogy fáradt. Őszintén, amikor 3 évest látok babakocsiban, sokszor az első gondolatom, hogy beteg.
2014. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
14%
Nem irritál és soha nem szólnék ezért be senkinek, de nekem furcsa. 15 hónaposan indult el a lányunk, de csak 17 hónapos korára járt stabilan és így is utoljára 19 hónaposan ült babakocsiban. Simán bír egész délelőtt szaladgálni. Mire elfárad addigra úgyis haza kell jönni ebédelni és aludni. Nem értem milyen szituációban kell egy 2,5 éves egészséges gyereknek babakocsiba ülni.
2014. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
36%

Szomszédom dédunokája 5 éves és még néha használják a babakocsit...Pedig nem beteg a lányuk.


2 és fél, 3 éves korig még elmegy.

2014. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
az én lányom 21 hónapos, és rengeteget ül még kocsiban. Senki nem szólt még be, bár nagyon nem is érdekel, hogy ki mit gondol erről. Rengeteget rohangál, de ha órákon át kint vagyunk, megyünk bevásárolni, stb., akkor sokkal egyszerűbb így közlekedni.
2014. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Pl. vannak gyerekek, akik nem egész nap szaladgálós típusúak

vagy sokszor fölkérik magukat

vagy bevásárlásnál a nehéz csomaggal+gyerekkel (tömeg)közlekedni nem olyan egyszerű

vagy egyszerűen nem bír monoton 30-40 (plusz visszafelé ugyanannyi) percet célirányosan (és nem a szaladgálás öröméért) menni egy gyerek

vagy épp azért, mert ebédidőre, tehát hazafelé már elfárad, nyűgös.

2014. aug. 12. 21:18
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
igy van, kerdezo. ha vki nem autoval kozlekedik nap mint nap, mikozben a gyereket is vinnie kell, mo.djuk ugyintezni...akkor 2.5 evesen meg boven elkel a babakocsi.
2014. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!