Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolára felkészítő feladatlap...

Iskolára felkészítő feladatlapokat hol tudok letölteni a netről?

Figyelt kérdés

4,5 éves lányom rengeteg energiával van feltöltve ,már beírattuk úszni,de még mindig teng benne az energia.Nagyon szereti a fejlesztő feladatokat,de nem győzöm anyagilag a feladatos könyveket.Tudtok olyan oldalt ahol le lehet ezeket tölteni?Most próbálom tanítani számolni,eddig kakukktojásos,logikai feladatokat csináltunk.De nagyon érdeklik a számok és betűk is.Bármilyen ovisoknak való feladatsor érdekelne.Előre is köszönöm mindenkinek aki tud vagy megpróbál segíteni.

Egy 4,5 éves kislány és egy 4 hónapos kisfiú anyukája.


2010. jan. 15. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
canadahun.com ha gondolod írj priviben és megadom a nevem és a jelszavam
2010. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csak te tudsz nekem írni?Hogy tudok neked privibe írni?Nem látok semilyen ikont.

Viszont érdekelne eza fejlesztő feladatos doldog.Megköszönném ha tudnál segíteni.Köszönöm előre is.

2010. jan. 21. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Megírtam.
2010. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2010. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem.Gond van a postafiókommal.Beállítottam egy új e-mail címet.Megtennéd,hogy elküldöd újból?Nagyon szépen köszönöm.Szép napot!

2010. jan. 26. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Most?
2010. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,megjött.Nagyon szépen köszönöm!!!


Még ma átnézegetem.


Nagyon aranyos vagy.


Szép napot Neked!

2010. jan. 29. 08:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivesen Nektek is szép napot!
2010. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!