Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kispapáknak ismertek valami...

Kispapáknak ismertek valami jó felkészítő cikket? Mi történik velünk, miért sírunk mindenen. Stb

Figyelt kérdés

Én most keresgéltem, de nem találtam olyat.

Előre is köszi :)


2011. nov. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy elég általános cikk:

[link]


Az én Párom olvasgatta a Felicitasos csomagban (amit a védőnő ad) lévő kiadványokat, így eléggé felkészült, jól is viseli a dolgot :)


Boldog babavárást Nektek :)

2011. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


nem cikk ugyan,de hátha

2011. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a könyv óriási. Párom tavaly karácsonyra kapta apróságként más dolgok mellé, de ha jól emlékszem 2-3 nap alatt kiolvasta. Humorosan, poénosan írja le mi zajlik Velünk a kilenc hónap alatt sőt még utána is! :D Olyan jókat nevettünk néhány soron, mert természetesen én meg azonnal magamra ismertem. :D Könnyedén, és ami a legfontosabb férfi szemmel mutatja meg ezt az időszakot, nagyon érdemes megvenni. Amikor én kerestem boltokban, alig lehetett valahol kapni, gondolom nem véletlen :)

2011. nov. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogjuk nézni őket ! :-)
2011. nov. 19. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy könyvet találtam a neten, bár még nem vettem meg, de jókat olvastam róla, Karácsonyra készülök megvenni.

Szily László: Kitolás

2011. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!