Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szűlők, a ti kisfiatoknak 14...

Szűlők, a ti kisfiatoknak 14 éves korig milyen színű zoknit vennték? Mert a színeseket én cikinek találom. Milyen színű zoknit szoktatok venni? Hány évesnek milyen színűt?

Figyelt kérdés
kisgyerek

2014. aug. 22. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ovis korig színeset,mintásat pl repülős motoros stb mivel fia van.Iskolás kórtól olyat amilyen illik a cipőhöz illetve a ruhájához. Pl fekete cipőbe fekete vagy kék ruhákhoz kékes,drappos barnáshoz drappos és így tovább.
2014. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérded meg, milyet venne fel! Lányom osztálytársain látok szürkét,kéket, feketét,focicsapat-emblémásat,kockásat,csíkosat is.
2014. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan hány éves az a kisgyerek? Amit pl. 2 évesen még szeret, azt lehet, hogy 12 évesen, kiskamaszként már cikinek fogja találni.
2014. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az első írja, oviban nem ciki a színes.
2014. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan az én fiam még csak 2,5 éves, de én eddig se vettem neki csiricsáré színeset. Sötétkék, zöld, barna, szürke, bézs, fehér színű zoknijai vannak, általában rendőrautós, dínós, vagy hasonló mintával.
2014. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

fehér fekete szürke(világos és sötétben is) kék zöld

csík van rajta vagy valami apró minta a legszélén

2014. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
ja 12 éves
2014. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

amíg kicsi, gyerekzoknikat, vagy amilyet ő szeretne, az éppen aktuális kedvenc mesehőst ábrázolót


később, 11+ felett meg olyat amilyet ő akar. ha csak fehéret akkor azt, ha szineset akkor azt


én magam is szines zoknikat hordok férfi létemre, mert egyszerűen unom a fehér/fekete/szürke sivárságát, de a gyerekre van bízva mit vesz fel

2014. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
13 éves a gyerekem
2014. aug. 22. 10:27
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

13 évesen már nem kisgyerek. El tudja dönteni, hogy milyet szeretne. Ha neki a színes tetszik, törődj bele. Ő nem a kicsinyített másod, hanem önálló gondolkodással és ízléssel rendelkező kamasz.

A 10 éves lányomra sem erőltetem, hogy úgy öltözzön, ahogy én akarom. Ő pl minden cipőt, szandit zoknival szeret hordani. Nekem ez annyira nem tetszik, de ha így kényelmes, tegye.

2014. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!