Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktattátok rá a gyereke...

Hogy szoktattátok rá a gyereketeket arra, hogy takarózzon? 2 éves kisfiamra ősszel már nem szeretnék hálózsákot adni, de 10 perccel fekvés után már nincs rajta a takaró.

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. 3,5 éves volt ,amikor már szólt, hogy takarjam be, magától még nem takarózott. MOst 4 éves múlt és még nagyon sokszor ki van takarózva éjszaka, lehet szokott be takarózni is ,de nem látom :) Kicsi lányaim 2 évsek lesznek majd télen, de én még hálózsákozni fogok. Miért ne mszeretnél rá zsákot adni?
2014. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 4,5 éves, de még nem takarózik magától.
2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4,5 kora óta takarózik be, addig egyberészes pizsama volt rajta.
2014. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 évesem már takarózgat, ha fázik, de még így is rengeteget takargatom, amikor szerinte melege van.

Szerintem erre nem tudod megtanítani. Keresztbe teszem a takarót, akkor macerásabb lerúgni.

2014. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az éjjeli pisilések miatt gondoltam, hogy könnyebb lenne zsák nélkül, de persze nem hagyom megfagyni, így zsákot kap, ha másképp nem megy :)
2014. aug. 22. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
mert már éjjelre szobatiszta???
2014. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28 hónapos a kislányom,én még bőven használni fogom nála a zsákot,nővérkéi kb 4 éves koruk után takarózgattak,de még akkor sem tudtak rendesen,néha meg is fáztak sajnos,mert túl mélyen elalszanak,nem érzékelik,h be kéne takarózni
2014. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő sem érzékeli. Nem kelt fel, hogy fázik (egyelőre), de érzem, hogy hideg a kis lába és a keze...
2014. aug. 24. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!