Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év körüli gyereked milyen...

2-3 év körüli gyereked milyen paplannal alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idáig pléddel aludt, de vennék paplant neki inkább.

Télen sincs annyira hideg a szobába, így nagyon nagyon vastagot nem vennék (panel, központi fűtés....)



2014. aug. 19. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk olyan a paplan, hogy középen keresztbe van egy cipzár és a kb:130x200 ast így ketté tudom szedni és lesz belőle két kifejezetten óvodai méretű paplan. most így használjuk még, ha picit nagyobb lesz akkor összerakjuk neki rendes méretre.

Egyébként vékony nem vastag. ha hidegebb lenne akkor is inkább vastagabb pizsamát és trikót adnék alá, mint egy nehéz paplant.

2014. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sima felnőtt méretű takaróval szoktam betakarni, és keresztben teszem rá, mert úgy kevésbé tudja lerúgni (de azért le tudja).
2014. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én sem akarok nehéz paplant, részben mert télen sincs túl hideg és valóban inább legyen egy vastagabb pizsi, mert ha kitakarózik akkor ne a dereka legyen kint hanem a pizsama melegít azért.

Ilyen összezippzároztatóról még nem hallottam :) Mondjuk inább 90*135-ben gondolkodom. Az ikeánál is sok választék van, csak ott a mérettel van gond, hogy utána azt is ott kellvenni és ott azért nincs pl micimackós huzat.

2014. aug. 19. 15:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk a gyerekeknek: [link]

Feretti, olasz gyártmány, paplan, párna mosható. Mindenféle kombinációkban kapható a Minimanóban is meg az Elefáni boltokban is.

2014. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt méretű IKEÁs legvékonyabb nyári paplanjuk van a gyerekeimnek kb. 2 éves koruk óta.

Szeretik, és mivel jó nagy, általában nem esik le olyan könnyen, kb. 4 évesen már magukra is húzzák ha fáznak.

2014. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemet még azzal a kis paplannal szoktam betakarni,amit újszülöttkorában vettem,a babaágyba való rácsvédővel.
2014. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most nézem mit írtam, szóval 135*200-ra gondoltam ami normál méretű
2014. aug. 19. 17:39
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös

a huzatot akkor az ikeába veszed nem? Csak mert ott azért kevesebb a választék az a bajom. Meg nekünk is 135*200-as van mindkettőnknek, így pont a gyereknek lenne a legnagyobb paplanja :).

Nyári paplan jó ötlet.

2014. aug. 19. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: azt megkérdezhetem, hogy ezt a cipzárast hol vetted?
2014. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

IKEA felnőtt méretű paplanja van, a 3. születésnapjára kapta. Vékonyabb fajta, könnyű. Ilyen huzattal:


[link]


[link]

2014. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!