Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen éjjel mászkáló...

2 évesen éjjel mászkáló kisgyerekek szüleitôl kérdezem: Hogy kezeltétek a mászkálást? Mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés

A nagyfiammal már túl vagyunk ezen, ô 4 éves koráig mellettünk aludt, külön ágyban. A kicsi most kezdte el. És gondolkodom, hogy ismét behozzuk a pótágyat, vagy kísérgessem mindig vissza? Jó lenne inkább aludni...

Minden választ köszönök!



2014. aug. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. 10 éves koromig én is gyakran átmentem éjszaka a szüleimhez. Normális lettem semmi bajom. Néha visszakísértek de legtöbbször hagytak ott aludni.
2014. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta eszemet tudnom, külön szobában aludtam. Ezért nem jó, ha a gyerek akár egy kis ideig is rá van szoktatva, hogy közös szobában alszik a szülőkkel, mert megszokja, és utána nehéz a váltás.


Sajnos most semmiképp sem ajánlom, hogy a könnyebb utad válaszd (pótággyal), mert hosszú távon nem hoz hasznot. Vissza kell vinni, vagy megmondani neki, hogy nem jöhet, menjen vissza szépen aludni. Persze ha azért jön, mert rosszat álmodott, vagy megijedt valamitől, akkor nyugtassátok meg.

2014. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szeparációs szorongás van a háttérben, nappal is extra anyás.

Amúgy összeraktuk az ágyat, és nem jött át. :)

2014. aug. 24. 05:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nem félek attól, hogy nehéz lesz a váltás, a nagy is magától döntött úgy egy napon, hogy onnantól a saját szobájában alszik.
2014. aug. 24. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!